Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+

Dostępny
 • 150 950 zł

 • Bez podatku: 124 752 zł
 • Kod produktu: Pulsar TL-600 Neo+* Test Drive możliwy tylko w Czechach

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ to innowacyjna nowość, której pojawienie się dokonało prawdziwej rewolucji w dziedzinie współczesnej kosmetologii. Zaawansowane technologie wyposażenia pod wieloma względami przewyższają wszystkie znane analogi i wyznaczają stabilny trend w branży kosmetycznej na następne 5-6 lat.

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ idealnie nadaje się do wyposażenia gabinetów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz prywatnych gabinetów kosmetycznych. Sprzęt jest w stanie zaspokoić wymagający gust specjalistów i ich klientów, którym zależy na najwyższej jakości, skutecznych i bezpiecznych zabiegach.

Zakup lasera neodymowego nowej generacji to bezkompromisowy wybór między ceną a jakością sprzętu. Zaawansowane urządzenie ma wiele przydatnych zalet, zwraca się w niezwykle krótkim czasie i przynosi sukces właścicielowi.

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+: krótki opis nowego urządzenia

Całkowicie nowy laser neodymowy został stworzony przez inżynierów marki Alvi Prague (Czechy). Sprzęt generuje ultrakrótkie impulsy świetlne, które wykazują dużą moc penetracyjną i szereg innych zalet:

 • wysoka intensywność strumienia świetlnego;
 • szeroki zakres długości fal świetlnych;
 • sekwencja i synchronizacja impulsów lasera.

Zaawansowany laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ to super mocne urządzenie, którego zastosowanie ułatwia i przyspiesza wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Jego możliwościami łatwo sterować za pomocą dużego dotykowego ekranu, na ekranie którego można wybierać z gotowego programu naświetlania lub samodzielnie ustawiać parametry promieniowania świetlnego, dostosowując je do indywidualnych cech skóry i problemy każdego klienta.

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo plus

Cechy konstrukcyjne lasera neodymowego

Laser neodymowy to skuteczne urządzenie wielofunkcyjne. Charakterystyka techniczna urządzenia laserowego jest przemyślana w najmniejszych niuansach i nie ma odpowiedników.

Wewnętrzny moduł laserowy

Generator promieniowania świetlnego lasera do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ znajduje się nie w korpusie rękojeści roboczej, a wewnątrz urządzenia. Zalety wdrożenia tej technologii są oczywiste!

 • Brak zewnętrznych mocowań rękojeści do zmiany długości fali światła.
 • Długość promieniowania ustawia się jednym dotknięciem przycisku na ekranie dotykowym.
 • Generator ultrakrótkich impulsów jest chroniony obudową lasera neodymowego.
 • Moc emitera zostaje zwiększona 40 razy.
Kup Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ w sklepie internetowym Alvi Praga - Cena od producenta - Dostawa w Polsce

Wyeliminowanie ramienia roboczego i przystawek zewnętrznych pozwala obniżyć koszty utrzymania lasera do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+. Dzięki dużej mocy znacznie wydłużyła się jego żywotność, a samo urządzenie wykazuje się niezawodnością w codziennej eksploatacji.

 • Zaawansowane włókno światłowodowe

Funkcję rękojeści roboczej w zaawansowanym modelu lasera neodymowego pełni światłowód typu korbowego. Podczas zabiegu jego technologia jest bardziej praktyczna i niezawodna, zapewniając szereg użytecznych zalet sprzętu.

 • Stabilne i równomierne dostarczanie impulsów świetlnych.
 • Zmienność miejsca pracy mieści się w granicach 2-10 mm.
 • Łatwy ruch włókna dzięki przeciwwadze.
 • Wygodne zabiegi kosmetyczne dzięki zwiększonej długości światłowodu.

Zaawansowany światłowód jest wykonany z bardzo mocnego stopu na bazie aluminium i ma anodowaną powłokę, która zapewnia dodatkową ochronę przed napięciem i estetyczny wygląd.

laser usuwania tatuażu pulsar tl-600 neo+

Jak działa laser o krótkim impulsie

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ należy do laserów neodymowych. Oprócz tradycyjnych długości fal 1064 i 532 nm urządzenie wyposażone jest w dodatkowe końcówki. Końcówka o długości 585 nm - do usuwania żółtego pigmentu, 650 nm - do usuwania czerwonego pigmentu oraz końcówka do frakcyjnego odmładzania.

Średnicę miejsca kontaktu można regulować ręcznie, aby precyzyjnie wycelować w żądany obszar skóry. Możliwość obrotu rękojeści o 360 ° znacznie ułatwia pracę.

Impulsy lasera do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ są natychmiast pochłaniane przez komórki, co odróżnia tę metodę od ablacyjnego odnawiania powierzchni. Cząsteczki pigmentu szybko rozszerzają się i rozpadają na małe cząsteczki, nie mając czasu na nagrzanie. Laser pikosekundowy nie uszkadza komórek, a jedynie sygnalizuje im zagrożenie termiczne. To aktywuje reorganizację macierzy komórkowej bez ogrzewania.

lasery kosmetyczne laser usuwania tatuażu pulsar tl-600 neo+ lasery yag

Zalety lasera neodymowego

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ to inteligentne urządzenie o unikalnych właściwościach technicznych i możliwościach. Docenią je praktykujący kosmetolodzy i klientki gabinetów kosmetycznych.

 • Wysoka jakość wykonania.
 • Niezawodność wszystkich komponentów.
 • Mobilność lasera neodymowego dzięki obecności cichej obudowy.
 • Wielostopniowy system chłodzenia aparatów.
 • Przełączanie zasilania dla nieprzerwanych procedur.
 • Intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym.
 • Funkcja promienia pilotującego do delikatnych obszarów twarzy i ciała.
 • Metalowy włącznik nożny.

Jest dostarczany z frakcyjnym uchwytem do odmładzania skóry oryginalnie wyprodukowaną przez Alvi Prague.Ulepszony model wyposażenia pomoże zaoszczędzić budżet kliniki, gabinetu kosmetycznego, przenosząc ich działalność na zupełnie nowy poziom usług i efektywności zabiegów.

 lasery kosmetyczne laser usuwania tatuażu pulsar tl-600 neo+ lasery yag -1

Jak działa laser neodymowy

Promieniowanie świetlne lasera do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ jest nieuchronnie pochłaniane przez chromofory skóry - tzw. Zjawisko selektywnej fototermolizy. Energia światła jest aktywnie pochłaniana przez:

 • pigment do tatuaży i makijażu permanentnego;
 • plamy starcze melaniny;
 • włókna kolagenowe skóry;
 • keratyna paznokci i inne chromofory.

Pod wpływem impulsów światła błyskawicznie nagrzewają się do krytycznie wysokich (bezpiecznych!) temperatur, co prowadzi do zniszczenia niepożądanych defektów skóry:

 • pigment tatuaży i makijażu permanentnego jest niszczony na poziomie mikrocząsteczkowym, rozpadając się na mikrocząsteczki i wydalany w sposób naturalny;
 • włókna kolagenowe ulegają koagulacji - gęstnieją, zapewniając natychmiastowy efekt liftingu;
 • Nanocząsteczki węglowe peelingu węglowego całkowicie odparowują, zapewniając głębokie oczyszczenie skóry itp.

Ekspozycja na laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ jest określana jako nieablacyjne metody kosmetologii aparatowej. Energia światła nie powoduje bólu, oparzeń i nie pozostawia śladów na powierzchni skóry. Jest doskonale tolerowany przez ludzki organizm, gwarantując skuteczne rozwiązanie złożonych problemów estetycznych i związanych z wiekiem.

 lasery kosmetyczne laser usuwania tatuażu pulsar tl-600 neo+ lasery yag -2

Wskazania do stosowania lasera neodymowego

 • Tatuaże w dowolnym kolorze, rozmiarze, głębi i wieku
 • Permanentny makijaż
 • Ciemne miejsca
 • Grzybica paznokci
 • Peeling węglowy
 • Frakcyjne odmładzanie skóry

Bezpieczeństwo sprzętu kosmetycznego

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ wyprodukowany przez firmę Alvi Prague uzyskał certyfikat zgodności z normami jakości i bezpieczeństwa UE.

 lasery kosmetyczne laser usuwania tatuażu pulsar tl-600 neo plus

Ile kosztuje laser neodymowy i dlaczego warto go kupić?

Przystępna cena lasera do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ to miły bonus od marki Alvi Prague. Innowacyjny sprzęt w pełni to usprawiedliwia, zwraca się w krótkim czasie i już pod koniec pierwszego miesiąca eksploatacji zaczyna przynosić właścicielowi stabilny zysk.

Kup laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo+ to decyzja ambitnych kosmetologów, menedżerów i właścicieli firm, którzy cenią swój czas, pieniądze i reputację. Do swojej pracy wybierają tylko najlepsze technologie, noszące znamiona sukcesu.

 • Wielozadaniowość.
 • Naukowo udowodniona skuteczność metody.
 • Zapotrzebowanie na usuwanie tatuaży, peeling węglowy i inne zabiegi.
 • Bezpieczeństwo kosmetologii laserowej.
 lasery kosmetyczne laser usuwania tatuażu pulsar tl-600 neo+

Europejski producent sprzętu kosmetycznego

Alvi Prague (Praga, Czechy) jest projektantem i producentem sprzętu kosmetycznego na rynku europejskim od ponad 10 lat. Najbardziej poszukiwany i popularny sprzęt do klinik, uzdrowisk i gabinetów kosmetycznych jest produkowany pod marką Alvi Prague. Producent posiada certyfikat na produkcję i sprzedaż sprzętu medycznego i kosmetycznego. Naszym klientom zapewniamy najszerszą gamę produktów wysokiej jakości.

Hi-tech

Wysoki profesjonalizm inżynierów Alvi Prague pozwolił firmie stworzyć ponad sto unikalnych modeli wyposażenia. Większość urządzeń firmy bazuje się na zastosowaniu rewolucyjnych technologii własnego projektu. Branża kosmetyczna rozwija się dynamicznie, dlatego specjaliści TM Alvi Prague nieustannie pracują zarówno nad tworzeniem innowacyjnych, jak i doskonaleniem znanych już technologii młodzieżowych. Z roku na rok zachwycamy naszych klientów odpowiednimi, skuteczniejszymi i bezpieczniejszymi metodami.

 lasery kosmetyczne laser usuwania tatuażu pulsar tl-600 neo+ lasery yag -6

Typ lasera

laser neodymowy

półprzewodnikowe przełączane Q-Switched Nd: YAG

Energia lasera

800 mJ

Tryby pracy urządzenia

PTP;STP

Maksymalna energia strzału w trybie PTP:

długość fali 1064 nm;

długość fali 532 nm.

 

2000 mJ

1000 mJ.

Maksymalna energia strzału w trybie STP:

długość fali 1064 nm;

długość fali 532 nm.

 

1000 mJ

500 mJ.

Czas trwania impulsu

od 2 do 6 ns

Częstotliwość impulsów

od 1 do 8 Hz

Długość fali światła

532 nm; 1064 nm;  585 nm; 650 nm

Rozmiar plamki świetlnej

2 ~ 10 mm

Żywotność optycznego układu pompującego

do 20 milionów impulsów

Żywotność gwarancyjna optycznego systemu pompowania

18 miesięcy lub 5 milionów impulsów

(w zależności co nastąpi szybciej)

System chłodzenia

powietrze woda

Parametry

Parametry zasilania

220-240 W / 50 Hz

Pobór energii

1000 W lub mniej

Klasa bezpieczeństwa lasera

4 klasie

Klasa ochrony

IP31

Wymiary jednostki (netto)

470*920*854 mm (szer. * Gł. * Wys.)

Waga (netto)

88.7 kg

Nazwa

Ilość

1.

Urządzenie TL-600 Pulsar Neo+

1 szt.

2.

Falowód optyczny

1 szt.

3.

Klucz sześciokątny do montażu falowodu optycznego

1 szt.

4.

Klucz imbusowy do wymiany filtrów do wody

1 szt.

5.

Głowica laserowa o długiej fali 1064 nm/ 532 nm

1 szt.

6.

Głowica laserowa o długiej fali 585 nm

1 szt.

7.

Głowica laserowa o długiej fali 650 nm

1 szt.

8.

Głowica lasera frakcyjnego z emisją światła o długości fali 1064 nm/ 532 nm

1 szt.

9.

Kabel zasilający 220 V

1 szt.

10.

Pedał

1 szt.

11.

Rurka z lejkiem do napełniania wody

1 szt.

12.

Rura spustowa wody

1 szt.

13.

Okulary ochronne dla specjalisty

2 szt.

14.

Okulary ochronne dla klienta

1 szt.

15.

Okulary ochronne dla specjalistów z lekką filtracją emisji światła 585 nm/ 650 nm

1 szt.

16.

Wtyczki transportowe urządzenia, falowodu, głowic

7 szt.

17.

Instrukcja obsługi

1 szt.

18.

Opakowanie

1 szt.

Materiały eksploatacyjne

19.

Bezpieczniki

2 szt.

20.

Arkusz czarnego papieru fotograficznego

1 szt.

21.

Filtry wodne do systemu chłodzenia

1 zestaw.

22.

Jednorazowe chusteczki nasączone alkoholem ZEISS do czyszczenia soczewek

1 op.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Neo+

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Neo+

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Neo+ to urządzenie kosmetyczne nowej generacji. Dzięki innowacyjny..

534 336 zł Bez podatku: 441 600 zł

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Titanium

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Titanium

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Titanium to laser neodymowy o ulepszonych parametrach do zas..

182 314 zł Bez podatku: 150 673 zł

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo

Laser do usuwania tatuażu Pulsar TL-600 Neo to zaawansowany laser neodymowy nowej generacji. Urządze..

135 616 zł Bez podatku: 112 079 zł

Laser neodymowy do usuwania tatuażu Neo-Light TL-500

Laser neodymowy do usuwania tatuażu Neo-Light TL-500

Wysokowydajne wyposażenie salonów kosmetycznych, SPA z Alvi Prague (Republika Czeska) jest op..

25 047 zł Bez podatku: 20 700 zł

Tagi: laser, usuwania, tatuażu, pulsar, tl-600, neo+, lasery, yag

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania