HIFU urządzenia

Urządzenie HIFU Super-Lift
Dostępny

Urządzenie liftingujące SMAS HIFU Super-Lift - niechirurgiczne odmładzanie skóry twarzy i cia..

49 327,92 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 40 104,00 zł

Urządzenie do SMAS liftingu metodą HIFU Super-Lift mini 2
Dostępny

Urządzenie do SMAS liftingu metodą Super-Lift mini 2: Wyraźny efekt liftingu bez operacji chirurgicz..

49 327,92 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 40 104,00 zł

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

HIFU urządzenia: zastosowanie

Zabieg HIFU to niechirurgiczna metoda odmładzania skóry twarzy i korekcji defektów kosmetycznych. HIFU urządzenie generuje skoncentrowane ultradźwięki, które przyspieszają naturalne procesy metaboliczne w tkankach twarzy. Skóra staje się świeża i napięta, szybciej się regeneruje i lepiej utrzymuje swój kształt. W rękach doświadczonych specjalistów zabiegi odmładzające na urządzeniu HIFU są komfortowe bez pozostawiania śladów czy miejscowego zaczerwienienia. Możesz kupić HIFU urządzenie do salonu z bezpłatnym szkoleniem na naszej stronie internetowej.

Profesjonalne HIFU urządzenia  są z powodzeniem stosowane w kosmetologii i medycynie. Nieinwazyjny zabieg HIFU praktycznie nie ma przeciwwskazań: zabieg jest odpowiedni dla skóry osłabionej.

Zabieg HIFU polecany jest jako nietraumatyczne rozwiązanie problemów kosmetycznych:

 • wczesne zmarszczki i inne zmiany „związane z wiekiem”;
 • utrata wyrazistości owalu twarzy;
 • opadające brwi, kąciki ust;
 • podwójny podbródek;
 • nadmierna wiotkość skóry twarzy, szyi.

HIFU urządzenie kieruje ultradźwięki z większą precyzją i intensywnością niż poprzednia generacja ultradźwiękowych urządzeń kosmetycznych. To profesjonalna technologia do modelowania twarzy i przywracania zdrowia skóry dojrzałej.

Na naszej stronie internetowej możesz kupić HIFU urządzenie od europejskiego producenta. Zamów bezpłatną konsultację, aby wybrać urządzenie do salonu lub gabinetu kosmetycznego.

Skuteczność HIFU urządzeń

Skupione ultradźwięki docierają do głębokich warstw tkanek twarzy, wywołując punktową koagulację elastyny ​​i kolagenu. Skurcz włókien kolagenowych zapewnia natychmiastowy efekt napinania. Tkanki miękkie stają się gęstsze i napięte. W całości wynik zabiegu pojawi się za 1-6 miesięcy: tyle czasu potrzeba, do syntezy nowego kolagenu.

Uwaga! Technologia HIFU opiera się na pracy z własnymi procesami regeneracji skóry twarzy. Zabieg HIFU daje najlepsze długoterminowe efekty podczas pracy z pacjentami poniżej 60 roku życia.

Połączenie kilku zabiegów anti-aging pozwala na osiągnięcie efektu regenerującego wcześniej nieosiągalnego dla pacjentów w wieku 50-60 lat.

Dlaczego kosmetolodzy wybierają urządzenia HIFU?

Ultradźwiękowy lifting HIFU pod względem popularności wyprzedza wszelkie tradycyjne zabiegi przeciwstarzeniowe, zajmując pierwsze miejsce wśród nowych metod walki z oznakami wieku. Kosmetolodzy najlepszych salonów i ich klienci preferują urządzenia HIFU:

 1. Połączenie natychmiastowego i długotrwałego efektu. Pacjent wychodzi z salonu z napiętą skórą – ale to dopiero początek zmian. Tkanki twarzy będą aktywnie wytwarzać kolagen do sześciu miesięcy po pierwszym zabiegu. Oznacza to, że kontur twarzy będzie wyraźniej widoczny, a skóra z każdym dniem będzie wyglądać świeżo.
 2. Bezpieczny efekt liftingu to w 100% niechirurgiczna technologia, która aktywuje naturalne zasoby skóry twarzy. Klienci nie odczuwają bólu podczas zabiegu i nie potrzebują długiego okresu rekonwalescencji.
 3. Lider wśród zabiegów przeciwstarzeniowych. Profesjonalne urządzenie HIFU działa na skórę twarzy na kilku poziomach jednocześnie. Odnowa kolagenu, aktywacja metabolizmu i zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej daje kompleksowy efekt utrzymujący się przez długi czas.

Dlaczego warto zamówić HIFU urządzenie u nas?

Wybierając nas, otrzymujesz:

 • Kompleksowy serwis gwarancyjny przez 18 miesięcy, komfortowe warunki oraz ceny oficjalnego serwisu pogwarancyjnego.
 • Bezpłatne szkolenia i seminaria z wydawaniem certyfikatów. Naucz się jeszcze skuteczniej korzystać z HIFU urządzenia  podczas ekskluzywnych szkoleń.
 • Specjaliści działu handlowego pomogą w doborze urządzenia do specyfiki salonu.
 • Pełne wsparcie informacyjne przez cały okres eksploatacji sprzętu.

Już teraz możesz kupić urządzenie HIFU bez pośredników. Nienaganna obsługa i jakość marki to powody, dla których profesjonaliści na całym świecie wybierają nasz sprzęt.

Cennik

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania