Аparaty do brushingu

Аparat do brushingu T-09
Wycofany z produkcji

Oczyszczanie twarzy za pomocą aparatu do brushingu T-09 - specjalny rodzaj mechanicznego powierzchni..

1 800,72 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 1 464,00 zł

Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)

Аparaty do brushingu: zakres zastosowania, cechy i możliwości sprzętu

Аparaty do brushingu – urządzenie do powierzchownego mechanicznego peelingu skóry twarzy za pomocą obrotowych końcówek szczoteczkowych. Nazwa urządzenia pochodzi od angielskiego słowa brush – szczotka.

Strukturalnie urządzenie szczotkujące składa się z kompaktowego korpusu w postaci płaskiego równoległościanu o zaokrąglonych bokach. Do korpusu podłączony jest przewód zasilający oraz kabel z wygodną głowicą. Do głowicy przymocowana jest końcówka - okrągła szczotka nałożona na oś. W zestawie jest ich kilka - o różnych średnicach i gęstościach. Mały silnik elektryczny obraca szczotki w dwóch kierunkach ze zmienną prędkością. Urządzenie do szczotkowania twarzy zajmuje minimum miejsca w gabinecie, jest łatwe w obsłudze i konserwacji. Sprzęt do mechanicznego peelingu skóry twarzy jest lekki i można go zakupić do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Wskazania do stosowania aparatu do brushingu

Aparat do brushingu wykonuje mechaniczne oczyszczanie skóry twarzy i problematycznych obszarów ciała z nagromadzenia martwych komórek, rogowacenia, zaskórników. Wspomaga otwieranie gruczołów łojowych, oddychanie skóry i trofizm, aktywację lokalnego przepływu krwi. Zabieg pomaga wygładzić drobne zmarszczki oraz zapobiegać wiotkości i starzeniu się skóry. Aparat do brushingu pomaga pozbyć się nierównej struktury skóry. Po zabiegu powierzchnia skóry staje się świeża i promienna, a pacjentka uspokojona i usatysfakcjonowana.

Peeling mechaniczny za pomocą szczoteczek (szczotkowanie twarzy) to najprostszy, a przez to przystępny cenowo zabieg kosmetyczny. Profesjonalne oczyszczanie skóry jest nieinwazyjne, nie powoduje nieprzyjemnych doznań i dlatego jest stale poszukiwane wśród odwiedzających gabinety kosmetyczne i kliniki. Zabieg jest uniwersalny, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, choć główny nacisk kładzie się na oczyszczanie skóry suchej i szorstkiej z objawami nadmiernego rogowacenia. Stosowanie szczoteczek jest wykluczone w przypadku ciężkich stanów zapalnych skóry (trądzik, zapalenie skóry).

Zalety aparatu do brushingu

Pod względem kosztów aparat do brushingu jest tańszy niż większość urządzeń stosowanych w kosmetologii aparaturowej. Zestaw wymiennych szczoteczek pozwala na pielęgnację skóry mieszanej w różnych obszarach w jednym zabiegu. Na głowice znajdują się wygodne przyciski sterujące, które pozwalają na szybką zmianę trybów pracy aparatu do brushingu:

  • kierunek obrotów (zgodnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara);
  • prędkość obrotowa (do 300 obr/min).

Mechaniczne oczyszczanie skóry twarzy może być zabiegiem osobnym, albo etapem przygotowawczym do dowolnego zabiegu kosmetycznego.

Aparaty do brushingu od Alvi Prague

  • Cała linia produktów wykonana jest zgodnie z normami jakości i bezpieczeństwa przyjętymi w Unii Europejskiej.
  • Kompletny zestaw wyposażenia zakłada szybką wymianę szczotek podczas zabiegu.
  • Aparat do brushingu wyróżnia kompaktowość i stylowy wygląd, który idealnie wpasowuje się we wnętrze salonu lub gabinetu.
  • Urządzenie i sterowanie jest niezwykle proste. Zawsze jesteśmy gotowi zorganizować bezpłatne szkolenie dla podniesienia umiejętności i przeprowadzić Test Drive na wybranym sprzęcie .
  • Firma zapewnia serwis gwarancyjny i wsparcie informacyjne przez cały okres eksploatacji sprzętu.

Żeby kupić urządzenie do brushingu skontaktuj się z naszymi specjalistami lub złóż zamówienie na naszej stronie internetowej!

Cennik

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania