Lasery pikosekundowe

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Titanium
Dostępny

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Titanium to innowacyjny model urządzenia kosmetycznego zdolnego do..

747 564,48 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 607 776,00 zł

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Neo+
Dostępny

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Neo+ to urządzenie kosmetyczne nowej generacji. Dzięki innowacyjny..

647 904,96 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 526 752,00 zł

Laser pikosekundowy Quasar TL-700 Neo
Dostępny

Wielofunkcyjny laser pikosekundowy Quasar TL-700 Neo - szeroki zakres zastosowań i pełne bezpieczeńs..

498 386,16 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 405 192,00 zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Lasery pikosekundowe: cechy, możliwości i zalety sprzętu

Lasery pikosekundowe to urządzenia unikalne w swoich możliwościach, zdolne do generowania niezwykle krótkich impulsów energii świetlnej o dużej mocy szczytowej. Pracując w szerokim spektrum promieniowania świetlnego, wykazują wszechstronność i najskuteczniejsze, bezbolesne rozwiązanie problemów estetycznych.

Zakres laserów pikosekundowych

Początkowo powstały lasery pikosekundowe do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego. Jednak w trakcie licznych prób zaobserwowano ciekawe „skutki uboczne” – zauważalne odmłodzenie skóry i korektę jej defektów estetycznych. W efekcie znacznie rozszerzył się zakres zastosowań laserów pikosekundowych, które dziś służą do rozwiązywania szeregu problemów.

 • Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego.
 • Usuwanie plam starczych.
 • Odmłodzenie skóry twarzy i ciała.
 • Przeprowadzenie peelingu węglowego.

Jednocześnie wymagany wynik osiąga się bez uszkodzenia integralności skóry i silnego bólu, a okres rekonwalescencji zajmuje minimum czasu i nie wymaga szczególnej pielęgnacji.

Cechy konstrukcyjne laserów pikosekundowych

Tworzymy neodymowe lasery pikosekundowe zdolne do działania w szerokim zakresie promieniowania świetlnego (od 532 do 1064 nm), dzięki czemu są wszechstronne w przypadku problemów estetycznych skóry. W tym przypadku czas trwania 1 impulsu świetlnego nie przekracza 300 pikosekund, 500 pikosekund i 2 nanosekundy (w zależności od modelu lasera kosmetycznego).

Lasery pikosekundowe naszej marki są wyposażone w światłowód o maksymalnym promieniu obrotu, co znacznie ułatwia zabieg. Sprzęt tworzy plamkę świetlną o miniaturowych rozmiarach (2 – 10 mm), pozwalającą na punktowe działanie na niedoskonałości skóry – bez wpływu na otaczające tkanki.

Lasery neodymowe o ultrakrótkim impulsie mają przedłużoną żywotność - do 50 000 000 impulsów. Oznacza to, że w ciągu najbliższych 5 – 6 i więcej lat w Twoim gabinecie będą przeprowadzane popularne zabiegi. Nie wymagają zakupu materiałów eksploatacyjnych, ponieważ laser pikosekundowy wyposażyliśmy we wszystko, co jest niezbędne do usuwania tatuaży, odmładzania skóry i korygowania jej defektów estetycznych..

Jak działają lasery pikosekundowe

Laser pikosekundowy należy do kategorii laserów fotoakustycznych najnowszej generacji. Sprzęt wytwarza ultrakrótkie impulsy świetlne, które są natychmiast pochłaniane przez chromofory skóry, nie powodując ich znacznego nagrzewania. Pod wpływem energii świetlnej pigment barwiący tatuaż, kolagen, melanina i inne chromofory po prostu się rozszerzają, nieodwracalnie zmieniając ich strukturę. W tym przypadku następuje zniszczenie pigmentu tatuaży lub silna stymulacja procesów odnowy (w zależności od zamierzonego celu).

Wydajność laserów pikosekundowych

W przeciwieństwie do zwykłych laserów neodymowych, lasery pikosekundowe nie uszkadzają komórek naskórka i skóry właściwej, a jedynie sygnalizują niebezpieczeństwo ich termicznego uszkodzenia. W ten sposób proces reorganizacji macierzy komórkowej jest aktywowany bez ogrzewania jej struktur. A tatuaże i makijaż permanentny są usuwane bez znacznego podgrzewania pigmentu barwiącego.

Duża szybkość uzyskania pożądanego efektu to jedna z głównych zalet lasera pikosekundowego. Usuwanie tatuażu, odmładzanie, korekcja defektów daje widoczny efekt, który można zaobserwować już po 1 zabiegu. W przypadku odmładzania obserwuje się skumulowany efekt zabiegów – efekty ich wykonania wzrastają w ciągu kolejnych 4-6 miesięcy.

Laser pikosekundowy demonstruje „zimny” rodzaj ekspozycji. Zabiegi z użyciem sprzętu kosmetologicznego można powtarzać raz na 2 tygodnie. W tym przypadku nie ma wyraźnych odczuć bólu - osoba odczuwa lekkie mrowienie i nasycone ciepło. Dlatego znieczulenie miejscowe stosuje się tylko na żądanie – w przypadku, gdy klient ma niski próg bólu.  

Kosmetolodzy wybierają lasery pikosekundowe

Zakup lasera pikosekundowego to rozwiązanie, które zaspokoi wymagania zarówno praktykujących kosmetologów, jak i ich klientów. 7 dobrych powodów dla innowacyjnego lasera neodymowego.

 • Wszechstronność sprzętu.
 • Zapotrzebowanie na zabiegi.
 • Wysoka wydajność aplikacji.
 • Komfort, bezbolesność, brak rehabilitacji.
 • Natychmiastowa odpowiedź biologiczna i szybko widoczne rezultaty.
 • Efektywność ekonomiczna - krótki okres zwrotu dla lasera pikosekundowego.
 • Wzrost liczby lojalnych klientów.

Dlaczego zakup lasera pikosekundowego u nas jest ważny?

Ponieważ jesteśmy producentem profesjonalnego sprzętu kosmetycznego. Kupując u nas laser pikosekundowy otrzymujesz:

 • certyfikowany sprzęt;
 • kompletny pakiet dokumentacji;
 • cena producenta;
 • darmowe szkolenia;
 • konserwacja serwisowa.

Jeśli masz jakieś pytania, zamów konsultację WhatsApp lub oddzwonienie telefoniczne! Gotowy do zamówienia lasera pikosekundowego - kliknij przycisk "kup" i ciesz się wszystkimi zaletami swojego wyboru.

Cennik

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania