Urządzenia do jonoforezy

Kombajn kosmetyczny 7w1 Famous
Dostępny

Znany przez Alvi Prague kombajn kosmetyczny 7w1 Famous opracowany przez czeskiego producenta. Podobn..

17 357,76 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 14 112,00 zł

Kombajn kosmetyczny 5w1 Prosperity
Dostępny

Kombajn kosmetyczny 5w1 Prosperity to kolejny kombajn z serii Luxury Edition firmy Alvi Prague. Funk..

14 878,08 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 12 096,00 zł

Aparat do jonoforezy termicznej CryoJet IO
Dostępny

Aparat do termojonoforezy to nowość, jedyna w swoim rodzaju, stworzona przez inżynierów europ..

11 808,00 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 9 600,00 zł

Urządzenie do jonoforezy T-04
Dostępny

Urządzenie do jonoforezy T-04 to uniwersalny wybór dla salonów i gabinetów kosm..

2 863,44 zł
Cashback 0% - Bez podatku: 2 328,00 zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Do zabiegów odmładzających wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie do jonoforezy, za pomocą prądu galwanicznego uruchamiane są procesy biologiczne w tkankach komórkowych.

Jakie problemy w kosmetologii pomaga rozwiązać jonoforeza?

Urządzenia do jonoforezy  pomagają rozwiązać cały szereg problemów związanych z naturalnym starzeniem się skóry i występowaniem niedoskonałości kosmetologicznych. Kosmetolodzy zalecają stosowanie urządzenia do jonoforezy przy:

 • Zaburzenia gruczołów łojowych i potowych. Zabieg pomaga zwalczyć nadmiar sebum, nadmierną potliwość, suchość i łuszczenie się skóry.
 • Trądzik i zaskórniki. Urządzenia do jonoforezy normalizują metabolizm komórek, co prowadzi do poprawy stanu.
 • Oznaki naturalnego starzenia. Pod wpływem prądu galwanicznego aktywowana jest regeneracja komórek, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek, poprawy cery i zaniku pigmentacji.
 • Zwiększenie elastyczności skóry, podniesienie owalu twarzy. Efekt wynika z faktu, że urządzenie do jonoforezy działa na tkanki naskórka, przyczyniając się do ich odnowy.
 • Eliminacja zespołów bólowych.

Ponadto w kosmetologii do wprowadzania preparatu stosuje się urządzenia do jonoforezy. Pod wpływem prądu elektrycznego zwiększa się przepuszczalność ścian komórkowych, co zapewnia wnikanie substancji aktywnych w głębokie warstwy naskórka.

Decydując się na zakup urządzenia do jonoforezy do swojego gabinetu kosmetologicznego lub centrum odnowy biologicznej, będziesz mógł zaoferować klientom skuteczne zabiegi i znacznie poszerzyć zakres oferowanych usług.

W jaki sposób urządzenia do jonoforezy pomagają poprawić wygląd skóry?

Urządzenia do jonoforezy generują prąd elektryczny, który wnika w skórę i rozprzestrzenia się w tkankach naskórka, aktywując dysocjację elektrolityczną – rozpad elektrolitów na jony. Redystrybucja jonów w tkankach zapewnia następujący efekt:

 • zwiększona przepuszczalność błon komórkowych;
 • przyspieszenie procesu regeneracji komórek;
 • poprawa krążenia krwi i normalizacja przepływu limfy.

W ten sposób urządzenia do jonoforezy powoduje „odnowę biologiczną” tkanek naskórka, co prowadzi do efektu odmładzającego.

Jakie są zalety urządzeń do jonoforezy?

Główną zaletą sprzętu kosmetycznego jest możliwość rozwiązywania różnych problemów klientów, gabinetów kosmetologicznych i klinik. Decydując się na zakup urządzenia do jonoforezy będziesz mógł przeprowadzić zabiegi odmładzania twarzy i ciała, sprzęt pomoże w walce z rozstępami, bliznami i śladami potrądzikowymi.

Dodatkowo urządzenie do jonoforezy pozwoli prowadzić zabieg mezoterapii bezigłowej. Dzięki zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych koktajle z witaminami, kwasem hialuronowym i innymi substancjami aktywnymi wnikają w głąb warstw skóry i odmładzają od wewnątrz.

Ważnym czynnikiem jest to, że galwaniczna desinkrustacja  jest całkowicie bezbolesna, dodatkowo pacjent odczuwa przyjemne doznania podczas zabiegu na urządzeniu galwanicznym.

Dlaczego warto odpowiedzialnie wybierać sprzęt?

Producenci nieustannie wprowadzają nowe technologie, zwiększając wydajność urządzeń i oferując innowacyjne rozwiązania. Decydując się na zakup najnowszej generacji urządzenia do jonoforezy masz pewność, że zabiegi będą skuteczne, a Twoi klienci docenią efekt.

Przy wyborze należy również zwrócić uwagę na następujące punkty:

 • Niezawodny producent. Koszt sprzętu znanych marek jest droższy niż urządzeń nieznanych producentów, ale wyższa cena wynika z niezawodności, długiej żywotności, wydajności i łatwości użytkowania.
 • Dostępność dodatkowych funkcji. Możesz kupić urządzenie do jonoforezy połączone z funkcjami terapii mikroprądowej, krioterapii i termoterapii oraz peelingiem kawitacyjnym. Kompaktowe kombajny nie zajmują dużo miejsca i pozwalają zaoferować szeroką gamę zabiegów odmładzających.
 • Wyrafinowany design, obecność końcówek do traktowania różnych obszarów.

Jeśli chcesz kupić urządzenie do jonoforezy wysokiej jakości w Polsce, w katalogu Alvi Prague znajdziesz godny wybór modeli. Oferujemy kombajny wielofunkcyjne przeznaczone dla ekskluzywnych klinik i gabinetów kosmetologicznych.

Dlaczego współpraca z Alvi Prague się opłaca?

Nasza firma opracowuje i produkuje sprzęt kosmetologiczny spełniający najsurowsze normy europejskie. Wszystkie urządzenia są testowane i posiadają certyfikaty jakości. Decydując się na zakup urządzenia do jonoforezy Alvi Prague, otrzymujesz:

 • Zaufanie do sprzętu. Wszystkie urządzenia objęte są oficjalną gwarancją.
 • Bezpłatne szkolenie dla kosmetologów. Pokażemy jak skonfigurować urządzenie, jak dobrać programy uwzględniające cechy pacjenta, po szkoleniu wystawiany jest certyfikat.

Na naszej stronie internetowej możesz zamówić urządzenie do jonoforezy. Złóż zamówienie online, wkrótce specjalisty ds. sprzedaży skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na  wszystkie pytania.

Cennik

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania