Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03

Dostępny
 • 21 401 zł

 • Bez podatku: 17 687 zł* Test Drive możliwy tylko w Czechach

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03

Wybierasz urządzenie kosmetyczne, które pozwoli kompleksowo rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy z ciałem?

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 od czeskiego lidera branży kosmetycznej Alvi Prague to najlepszy wybór, ponieważ łączy w sobie 3 metody jednocześnie:

Masaż próżniowy - metoda sprzyjająca głębokiemu oczyszczeniu skóry, tkanek miękkich, mięśni, naczyń krwionośnych i innych struktur na poziomie komórkowym.

Działanie impulsowe o wysokiej częstotliwości (do 12 impulsów/sek.)- zapewnia pulsujący masaż stymulujący wszystkie procesy wewnętrzne - ukrwienie, przepływ limfy, dotlenienie tkanek, procesy metaboliczne i lipolizę.

Ogrzewanie tkanek podczerwienią - stymuluje naturalne procesy międzykomórkowe i reakcje fizykochemiczne, przyspieszając uzyskanie pożądanego efektu.

Okres zwrotu kosztów urządzenia do masażu próżniowego Drumroll V-03 wynosi nie więcej niż 3 miesiące. Twoi klienci będą zachwyceni osiągniętymi efektami iz pewnością polecą Cię swoim znajomym!

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03

Zalety aparatu urządzenia do masażu próżniowego Drumroll V-03:

 • Unikalny system próżniowy Vacuum Pro pozwala na zmianę siły podciśnienia od 1-72 Hg oraz temperatury ogrzewania tkanek w podczerwieni;
 • Inteligentny system sterowania z możliwością automatycznego trybu SMART i sterowania ręcznego;
 • Trzy głowice własnej konstrukcji Drum Nozzle - pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegu nawet o 30% (w przeciwieństwie do urządzeń innych producentów);
 • Zabiegi nie wymagają stosowania żeli, olejków, kremów, ponieważ zastosowano innowacyjny materiał, dzięki czemu uzyskuje się doskonały poślizg na ciele;
 • Zabieg jest całkowicie bezbolesny i będzie odpowiedni dla prawie wszystkich klientów;
 • Przemyślany, nowoczesny design, który będzie pasował do każdego salonu kosmetycznego;
Kup Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 w sklepie internetowym Alvi Praga - Cena od producenta - Dostawa w Polsce

Wynik, który zobaczą Twoi klienci po pierwszej sesji na urządzeniu do masażu próżniowego Drumroll V-03:

 • Zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej i obszarów problemowych.
 • Wygładzenie cellulitu.
 • Wygładzenie ukojenia skóry.
 • Eliminacja obrzęku.
 • Łagodzenie bólu i skurczów.
 • Zwiększone napięcie skóry i mięśni.
 • Częściowe wygładzenie blizn i rozstępów.
 • Zniknięcie fałdów skórnych.
 • Poprawa napięcia żył i małych naczyń.
 • Neutralizacja skutków urazów, chorób tkanek miękkich i mięśni.

Po zakupie urządzenia otrzymasz bezpłatne online szkolenie,darmową dostawę do dowolnego miasta w Polsce oraz wsparcie informacyjne we wszystkich interesujących Cię kwestiach.

urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03

Próżniowy masaż termiczny

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 o wysokiej częstotliwości to synergia zaawansowanych technologii dla szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i fizjoterapeutycznych. Ich skuteczność ma na celu stymulację komórkową skóry, tkanek, naczyń limfatycznych i innych struktur organizmu. Urządzenie zapewnia zintegrowane podejście do rozwiązywania złożonych problemów klientów i gabinetów kosmetycznych - więdnięcie i naturalne starzenie się skóry, defekty estetyczne i niedoskonałości sylwetki, nadmiar tkanki tłuszczowej i masy ciała.

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 - zaawansowane technologie dla kosmetologów na całym świecie.

Urządzenie do próżniowego masażu termicznego o wysokiej częstotliwości działa jednocześnie w trzech kierunkach:

 1. Intensywny masaż próżniowy;
 2. Działanie impulsowe o wysokiej częstotliwości do 12 imp./sek.;
 3. Ogrzewanie tkanek w podczerwieni 33-50 ºС.

Łączny efekt trzech postępowych technik znacznie upraszcza zabiegi i poprawia ich jakość. Odpowiedź biologiczną i pozytywny wynik terapii uzyskuje się w jak najkrótszym czasie.

wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03

Intensywny masaż próżniowy na urządzeniu do masażu próżniowego Drumroll V-03 - głębokie badanie tkanek miękkich ciała i ich struktur na poziomie komórkowym. Aby uzyskać pozytywny efekt, sprzęt kosmetyczny wytwarza podciśnienie ze wskaźnikami 0,6 - 0,7 barów, które uznawane są za „złoty standard” baroterapii i dają widoczny efekt po 1 - 2 zabiegach.

Działanie impulsowe o wysokiej częstotliwości na urządzeniu do masażu próżniowego Drumroll V-03 - masaż stymulujący ukrwienie tkanek, przepływ limfy, odżywienie, dotlenienie i zniszczenie komórek tłuszczowych. Aby osiągnąć ten cel, sprzęt kosmetyczny zapewnia intensywną pulsację, z naprzemiennymi szczytami rozluźnienia i ucisku, których działanie jest adekwatne do naturalnej aktywności komórkowej.

Ogrzewanie tkanek na urządzeniu do masażu próżniowego Drumroll V-03 za pomocą podczerwieni to bezbolesny masaż termiczny, który stymuluje procesy śródmiąższowe i reakcje fizykochemiczne. W tym celu sprzęt kosmetyczny wytwarza promienistą energię, która podrażnia receptory skóry, wyrównuje napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi, aktywuje procesy metaboliczne i neuroregulacyjne.

Zakup urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 to atrakcyjna oferta dla kosmetologów, fizjoterapeutów i właścicieli salonów kosmetycznych, którzy są zainteresowani jakością świadczonych usług i przyciągnięciem dużej liczby klientów. Innowacyjny sprzęt nie wymaga materiałów eksploatacyjnych, zapewnia wydajne procedury i przynosi sukces właścicielowi.

urządzenia modelowania sylwetki urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03 urządzenia masażu próżniowego

Aparat do próżniowego masażu termicznego o wysokiej częstotliwości: krótki opis

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 to zaawansowana technologicznie platforma z inteligentnym systemem sterowania, który pozwala na realizację trzech rodzajów efektów w jednym zabiegu. Urządzenie kosmetyczne jest wyposażone w mocny kompresor i trzy końcówki robocze (mała, średnia i duża) do leczenia różnych obszarów problematycznych. Dzięki ulepszonej technologii elektrozaworu, rączka jest w stanie wykonać do 12 zaciągnięć próżniowych na sekundę! Na jego obwodzie umieszczony jest element grzewczy na podczerwień, który zapewnia termiczną stymulację tkanek w zakresie 33-50 ºС.

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 posiada intuicyjne menu dotykowe, za pomocą którego można zmieniać siłę podciśnienia w zakresie 15-62 cm Hg. Art., Temperaturę termomasażu oraz ustalamy inne istotne parametry ekspozycji, dostosowując je do indywidualnych cech i problemów każdego klienta.

Urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 to wyjątkowa platforma pod względem właściwości technicznych i możliwości. Wykonywane na nim zabiegi nie wymagają stosowania żeli, olejków i innych środków masujących. Doskonały poślizg po skórze klienta zapewnia innowacyjny materiał końcówek o najnowocześniejszych właściwościach dotykowych. Brak konieczności zakupu kosmetyków do masażu znacznie obniża koszt każdego zabiegu i skraca czas jego wykonania.

urządzenia modelowania sylwetki urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03

Zasada działania urządzenia do masażu próżniowego Drumroll V-03

Zasada działania sprzętu opiera się na naturalnych właściwościach fizycznych wszystkich płynów i tkanek biologicznych - zasysaniu w obszar niskiego ciśnienia powietrza. W tym celu bezgłośny kompresor aparatu wytwarza podciśnienie - odprowadza powietrze z rękojeści roboczej, obniżając w ten sposób ciśnienie powietrza i zasysając w leczonym obszarze ciała, oddziałując na głęboko położone tkanki i pobudzając ich funkcje na poziom komórki.

W przeciwieństwie do poprzednich modeli aparatów, urządzenie do masażu próżniowego Drumroll V-03 nie tylko tworzy fałd skórny, opracowując obszar problemowy mechanicznie za pomocą podciśnienia, ale także działa impulsowo na komórki tłuszczowe fałdu skórnego, zmuszając je do kurczenia się i rozluźniania. Impulsowe działanie próżni wykazuje wyższą skuteczność w porównaniu z tradycyjną terapią próżniową, co prowadzi do nieuchronnego zniszczenia komórek tłuszczowych i stymuluje eliminację produktów ich rozpadu.

Równolegle z mechanicznym zabiegiem impulsowym za pomocą próżni problematyczny obszar ciała poddawany jest intensywnemu nagrzewaniu promieniowaniem podczerwonym, co znacznie zwiększa skuteczność działania i pozwala na osiągnięcie wyraźniejszych rezultatów - zauważalna utrata wagi, widoczne wymodelowanie sylwetki , znaczna korekta cellulitu itp.

sylwetki urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03

Skuteczność zabiegów podciśnieniowego masażu termicznego

Wysoka sprawność urządzenia do masażu próżniowego Drumroll V-03 i wykonywanych na nim zabiegów opiera się na naturalnych właściwościach trzech rodzajów energii - próżni, redukcji impulsów oraz promieniowania podczerwonego. Ich jednoczesne stosowanie pozwala uzyskać odpowiedź biologiczną już podczas pierwszego zabiegu i osiągnąć szeroki wachlarz pozytywnych efektów.

 • Przyspieszenie procesów metabolicznych i lipolizy.
 • Aktywacja fibroblastów do syntezy glikozaminoglikanów i neokolagenezy.
 • Poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia tkanek.
 • Eliminacja obrzęków i zatorów.
 • Przyspieszenie procesów naturalnej regeneracji i odnowy skóry.
 • Zwiększona produkcja ATP (lokalna).
 • Poprawiona neuroregulacja.
 • Eliminacja napięcia mięśniowego i skurczu naczyń.
 • Przyspieszenie przezskórnej eliminacji toksyn i metabolitów.
 • Aktywacja syntezy limfocytów T i zwiększenie miejscowej odporności skóry.

Podciśnieniowy masaż termiczny o wysokiej intensywności daje pozytywny efekt o przedłużonym działaniu - z czasem nasilają się pozytywne procesy, co prowadzi do naturalnego gojenia się tkanek i poprawy ich ogólnego stanu. Przy pomocy przebiegu zabiegów można uformować pożądane kontury kształtu, odmłodzić skórę oraz wyeliminować (skorygować) szeroki wachlarz problemów estetycznych.

urządzenia modelowania sylwetki urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03 urządzenia masażu próżniowego

Wskazania do próżniowego masażu termicznego

 • Luźna, ospała, starzejąca się skóra.
 • Widoczne skutki stresu skórnego, siedzący tryb życia i nieodpowiednia pielęgnacja.
 • Blizny, rozstępy, fałdy skórne.
 • Obrzęk i przekrwienie limfy.
 • Zlokalizowane złogi tłuszczu i wynikająca z tego nadmierna masa ciała.
 • Cellulit
 • Modelowanie sylwetki po szybkiej utracie wagi lub urodzeniu dziecka.
 • Bóle mięśni, skurcze, chroniczne zmęczenie lub „fosylizacja” mięśni.
 • Wcześniejsze urazy, uszkodzenia, choroby tkanek miękkich i mięśni.
 • Przewlekła niewydolność żylna.

Zalety nowego urządzenia do masażu próżniowego Drumroll V-03

Innowacyjny sprzęt nie ma odpowiednika na calym świecie! Docenisz jego właściwości techniczne i możliwości.

Naukowo udowodniona skuteczność metody.

urządzenia modelowania sylwetki urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03 alvi praha

Wielofunkcyjne zastosowanie aparatu.

Duża zmienność parametrów zabiegu - ogrzewanie w zakresie 33-50 ºС, siła podciśnienia 15-62 cm Hg. Art., Różne średnice głowic roboczych itp.

Unikalny materiał głowic do zabiegów bez użycia środków do masażu.

Interfejs dotykowy z automatycznymi ustawieniami procedur.

Zakup urządzenia do masażu próżniowego Drumroll V-03 oznacza stanie się posiadaczem naprawdę użytecznego, skutecznego sprzętu, którego możliwości są poszukiwane w każdym salonie kosmetycznym w Polsce. Jego zastosowanie nie pozostawia szans na szeroki wachlarz problemów i pomoże przyciągnąć klientów.

urządzenia modelowania sylwetki urządzenie masażu próżniowego drumroll v-03 alvi prague

Funkcje

próżniowy masaż termiczny

Min/Мax wartość próżni

15-62 cm Hg Sztuka.

Temperatura ogrzewania

33-50 ºС

Tryby działania

ciągły; impuls

Parametry aparatu

Parametry zasilania

220-240 V / 50 Hz

Pobór energii

160 W lub mniej

Klasa ochrony

IP31

Gabaryty urządzenia (szer. * Gł. * Wys.)

380*447*335 mm

Waga (netto)

16.65 kg

Główne wyposażenie urządzenie 

1.

Urządzenie do terapii próżniowej Drumroll V03

1 szt.

2.

Kabel zasilający 

1 szt.

3.

Półka akrylowa 

1 szt.

4.

Duża głowica do terapii próżniowej

1 szt.

5.

Średnia głowica do terapii próżniowej

1 szt.

6.

Mała głowica do terapii próżniowej

1 szt.

7.

Klucz do wyjmowania pojemnika filtra cyklonowego 

1 szt.

8.

Opakowanie

1 szt.

9.

Instrukcja obsługi 

1 szt.

Materiały eksploatacyjne 

10.

Bezpieczniki

2 szt.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane

Urządzenie do masażu próżniowego i liposukcji kawitacyjnej Drumroll V-05

Urządzenie do masażu próżniowego i liposukcji kawitacyjnej Drumroll V-05

Urządzenie do masażu próżniowego i liposukcji kawitacyjnej Drumroll V-05 to nowość odpowiedni..

28 804 zł Bez podatku: 23 805 zł

Urządzenie do masażu próżniowego T-01

Urządzenie do masażu próżniowego T-01

Jednym ze skutecznych i bezbolesnych sposobów na wyeliminowanie różnych defektó..

2 672 zł Bez podatku: 2 208 zł

Tagi: urządzenie, masażu, próżniowego, drumroll, v-03, urządzenia

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania