Ampułki do skóry dojrzalej z witaminą A Plus 10x2ml

Dostępny
 • 133 zł

 • Bez podatku: 110 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 500 eur* Test Drive możliwy tylko w Czechach

Ampułki do skóry dojrzalej z witaminą A Plus 10x2ml

Ampułki młodości

Forma ampułki do przechowywania kosmetyków aparaturowych jest uznawana za najbardziej racjonalną i skuteczną. Na naszej stronie można z zyskiem kupić ampułki do skóry dojrzalej z witaminą A Plus Ampoules,produkujące niemiecką firmą IBBG Beauty Brands. Skoncentrowany środek stosowany jest w terapii anti-age.

Ampułki są kompatybilne z urządzeniami RF-liftingu i elektroporacji. Przebieg aplikacji koncentratu w ampułce pozwala zahamować rozwój związanych z wiekiem zmian w skórze twarzy i ciała oraz zlikwidować już widoczne oznaki więdnięcia skóry.

Dlaczego profesjonalne kosmetyki wlewa się do ampułek?

Szklana ampułka to idealny pojemnik do przechowywania płynnych koncentratów kosmetycznych. Zawiera dawkę leku wystarczającą tylko na jeden zabieg. Wątpliwości dotyczące stosowania leków niskiej jakości są wykluczone - ampułka jest otwierana przed pacjentem. Zawartość ampułki jest sterylna, a jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne z punktu widzenia środków antyseptycznych i sanitarnych.

Ampułki do skóry dojrzalej z witaminą A o pojemności 2 ml pakowane są dodatkowo w opakowania po 10 sztuk, które zapewniają ochronę przed światłem i zapobiegają uszkodzeniom szklanych ścianek pojemników. Koncentrat przeciwstarzeniowy możesz kupić z jednego opakowania.

Skład i działanie koncentratu

Preparat oparty na wodnym roztworze pochodnych witaminy A (retinol). Ampułki do skóry dojrzalej z witaminą A zawierają oprócz retinolu opatentowane przez producenta syntetyczne białko. Peptyd bierze udział w syntezie macierzy skóry. Dwa aktywne składniki wzajemnie się wzmacniają, spowalniają starzenie się skóry i działają jako filler (wypełniacz), wygładzając zmarszczki i nierówności ukojenia.

Retinol jest główną witaminą „skóry”

Witamina A bierze udział w wielu procesach metabolicznych. Przezskórne podawanie retinolu zapewnia:

 • przyspieszenie regeneracji tkanek i złuszczanie martwych komórek;
 • stymulacja syntezy kwasu hialuronowego – zarządcy bilansu wodnego skóry;
 • synteza matrycy białkowej (kolagen i elastyna). Zwiększa turgor skóry, poprawia jej wygląd;
 • normalizacja pracy gruczołów łojowych.

Dzięki temu drugiemu czynnikowi ampułki do skóry dojrzalej z witaminą A PLUS Ampoules pośrednio poprawiają stan skóry problematycznej przetłuszczającej się. U pacjentów pory zwężają się, w mniejszym stopniu tworzą się zaskórniki, problem trądziku jest częściowo lub całkowicie usunięty.

Wskazania do stosowania koncentratu przeciwstarzeniowego

Ampułki do skóry dojrzalej są przepisywane zarówno na oczywiste oznaki starzenia lub ich prekursory, jak i jako środek zapobiegawczy. Udowodniono, że zmiany zwyrodnieniowe skóry zaczynają się już w wieku 25 lat.

Nie zapominaj, że kosmetyki w ampułkach są przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego w salonie, ściśle według zaleceń specjalisty.

Przeciwwskazania

Skoncentrowany retinol jest agresywnym środkiem biologicznym. Nadmierne dawki witaminy A mogą poważnie zaszkodzić organizmowi. Możliwy jest zarówno efekt miejscowy (zaczerwienienie, pieczenie), jak i ogólne zatrucie z nietolerancją na retinoidy. W przypadku wystąpienia skutków ubocznych zabiegi są anulowane.

Ampułki do skóry dojrzalej z witaminą A nie są przepisywane kobietom w ciąży, karmiącym, osobom z łuszczycą, trądzikiem różowatym, egzemą i innymi chorobami skóry. Ostre infekcje, gorączka, gruźlica, choroby onkologiczne są bezwzględnymi przeciwwskazaniami.

Dlaczego my?

Skoncentrowane preparaty przeciwstarzeniowe na bazie witaminy A oferuje wielu producentów profesjonalnych kosmetyków aparaturowych. Dlaczego kosmetolodzy z Polski wolą kupować od nas ampułki przeciwstarzeniowe? Oto pięć powodów:

 1. Ampułki są projektowane i produkowane w światowej klasy laboratorium. Koncentrat przeszedł certyfikację UE i jest dopuszczony do stosowania przez Ministerstwo Zdrowia.
 2. Produkty IBBG Beauty Brands są dostosowane do urządzeń kosmetycznych Alvi Prague.
 3. Oferujemy zakup kosmetyków w ampułkach do odmładzania skóry po cenie producenta.
 4. Nasi specjaliści są gotowi przeprowadzić bezpłatne warsztaty dotyczące zabiegów przeciwstarzeniowych online.
 5. Dostarczymy ampułki dp dowolnego miasta w Polsce.

Zmiany związane z wiekiem, chęć odmłodzenia skóry, przywrócenia jej elastyczności i blasku to główny powód, dla którego kobiety zwracają się do klinik kosmetycznych i salonów kosmetycznych. Oferując klientom aparaturowe zabiegi z koncentratami w ampułkach przeciwstarzeniowych, udowodnisz swoje zaangażowanie w najnowsze techniki odmładzania skóry i przyciągniesz nowych klientów!

Wraz ze sprzętem Alvi Prague możesz kupić profesjonalne kosmetyki.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania