Ampułki nawilżające z kwasem hialuronowym Tri Moisture 10x2ml

Dostępny
  • 128 zł

  • Bez podatku: 106 zł* Test Drive możliwy tylko w Czechach

Ampułki nawilżające z kwasem hialuronowym Tri Moisture 10x2ml

Kwas hialuronowy dla piękna, zdrowia i młodości skóry

Powodzenie zabiegów aparaturowych zależy od umiejętności kosmetologa i odpowiednio dobranych profesjonalnych kosmetyków.Ampułki nawilżające z kwasem hialuronowym Tri Moisture, które oferuje nasza firma, znajdują szerokie zastosowanie w RF-liftingu, mezoterapii nieinwazyjnej, terapii mikroprądowej.

Osobliwością nawilżających ampułek niemieckiej firmy INDIVIDUAL COSMETICS jest to, że kosmetyczka otrzymuje do wyboru kwas hialuronowy o trzech poziomach wielkości cząsteczkowej - wysokocząsteczkowej, niskocząsteczkowej i nanocząsteczkowej. Każda frakcja kwasu hialuronowego rozwiązuje określone zadania w leczeniu, gojeniu i odmładzaniu różnych typów skóry. Dodatkowy efekt terapeutyczny i profilaktyczny zapewnia zawarty w preparacie ekstrakt z kaktusa.

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to złożony polimer organiczny występujący głównie w stawach i skórze stałocieplnych zwierząt i ludzi. Odgrywa decydującą rolę w utrzymaniu stabilnej hydrodynamiki tkanek. Z wiekiem zmniejsza się naturalna synteza kwasu hialuronowego, co prowadzi do niedoboru płynów, złego odżywienia i starzenia się skóry. Zewnętrzne dostarczanie kwasu hialuronowego do skóry pomaga przywrócić równowagę nawilżenia. Zabiegi nawilżające z użyciem ampułek z koncentratem są nieodzownym elementem terapii przeciwstarzeniowej. 

Dlaczego potrzebne są trzy rodzaje kwasu hialuronowego?

Stężenie kwasu hialuronowego w macierzy zewnątrzkomórkowej jest indywidualne. To zależy od czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Intensywna ekspozycja na słońce, a tym bardziej oparzenia słoneczne, zmniejszają ilość hialuronianu, skóra wysycha i starzeje się znacznie szybciej. Rodzaj skóry wpływa również na proces starzenia. Dlatego po raz pierwszy w praktyce kosmetologicznej nasi niemiecki partnerzy zaproponowali stosowanie ampułek nawilżających z kwasami hialuronowymi w trzech frakcjach.

Wskazania do stosowania

Ampułki nawilżające z kwasem hialuronowym są przepisywane pacjentom z następującymi zaburzeniami i problemami estetycznymi:

  • nadmierna suchość skóry;
  • złuszczanie skóry;
  • nierówna ulga i nierówna cera;
  • zmniejszenie turgoru skóry;
  • pojawienie się zmarszczek i fałd.

Zabiegi nawilżające i odmładzające z użyciem kwasu hialuronowego są całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne i nie wywołują reakcji alergicznych.

Dlaczego warto kupić u nas ampułki nawilżające?

ALVI PRAGUE jest wiodącym producentem zaawansowanego technologicznie sprzętu do kosmetologii aparaturowej i medycyny estetycznej. Skrupulatnie sprawdzamy jakość naszych urządzeń i kompatybilnych z nimi materiałów eksploatacyjnych, w tym kosmetyków profesjonalnych. Decydując się na zakup u nas nawilżających ampułek z kwasem hialuronowym otrzymasz:

  1. Wysokiej jakości produkt od znanego europejskiego producenta kosmetyków aparaturowych.
  2. Klinicznie potwierdzona adaptacja leków do sprzętu naszej marki.
  3. Kosmetyki w wygodnym opakowaniu - 10 ampułek po 2 ml koncentratu w każdej.

Zawsze obok Ciebie!

Ampułki nawilżające z kwasem hialuronowym Tri Moisture 2ml*10 otrzymałi doskonałe recenzje od kosmetologów i pacjentów. W naszym biurze jest zawsze gotowy zapas leków.

Specjaliści firmy przeprowadzą szkolenia stacjonarne i online dla Twojego personelu, z których dowiesz się, jak bezpiecznie przechowywać koncentrat oraz przeprowadzać zabiegi nawilżające i odmładzające przy użyciu różnego rodzaju sprzętu kosmetycznego. Kosmetyki aparaturowe wysyłamy na terenie całej Polski . 

 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania