Ampułki do twarzy z kolagenem COLLAGEN CARRIER AMPUŁKA 10x2ml

Dostępny
  • 133 zł

  • Bez podatku: 110 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 500 eur
  • Kod produktu: COLLAGEN* Test Drive możliwy tylko w Czechach

Ampułki do twarzy z kolagenem COLLAGEN CARRIER AMPUŁKA 10x2ml

Ampułki do twarzy z kolagenem - profesjonalne kosmetyki od specjalistów europejskiej marki IBBG Beauty Brands (Niemcy). Unikalna formuła produktu zawiera wysokie stężenie biodostępnego kolagenu pozyskiwanego w wyniku hydrolizy enzymatycznej skóry ryb morskich. Jego zastosowanie przywraca strukturę tkanki łącznej, zapewniając skórze elastyczność i młodość.

Znaczenie profesjonalnych kosmetyków z kolagenem

Kolagen to złożone białko fibrylarne, które tworzy ludzką skórę. Jego włókna zapewniają skórze elastyczność i jędrność, tworząc tzw. Szkielet (podstawę) tkanek twarzy, zapobiegając w ten sposób wiotczeniu, powstawaniu zmarszczek, fałd i fałd.

Synteza nowego kolagenu jest dość złożonym, wieloetapowym procesem. Aby odnieść sukces, w organizmie człowieka musi znajdować się wystarczająca ilość składników mineralnych i witamin, z których najważniejsze to żelazo i witamina C.W przypadku niedoboru tych substancji nowo powstały kolagen ma luźny, niejednorodny Struktura. Nie wspominając o tym, że po 25 latach synteza kolagenu stopniowo spowalnia, w wyniku czego skóra regeneruje się gorzej i wolniej, starzejąc się.

Ampułki do twarzy pomogą zrekompensować niedobór kolagenu. Zawierają biodostępny kolagen morski, który może penetrować głęboko położone tkanki, chroniąc je przed przedwczesnym starzeniem. Profesjonalne kosmetyki z kolagenem pomagają zachować elastyczność i młodość skóry.

Ampułki do twarzy z kolagenem COLLAGEN CARRIER AMPUŁKA 10x2ml

Skuteczność profesjonalnych kosmetyków z kolagenem

Zastosowanie nowoczesnych metod kosmetologii pozwala zlikwidować oznaki starzenia i niemal każdą estetyczną defekt skóry twarzy. Ale skuteczne metody mogą być również bezsilne, gdy wyczerpią się naturalne zasoby tkanek - włókna kolagenowe straciły swoją wytrzymałość, a synteza nowych struktur jest skrajnie spowolniona. Profesjonalne kosmetyki pomogą wyeliminować ten problem. Stosowanie ampułek do twarzy z kolagenem pomoże osiągnąć następujące rezultaty.

Popraw jędrność skóry.
Tworzą ostrzejsze kontury twarzy.
Wygładź powierzchnię drobnych zmarszczek.
Spowalniają naturalny proces starzenia się skóry.
Kolagen morski posiada wyraźne właściwości uplastyczniające, widocznie wygładza powierzchnię skóry i wzmacnia jej strukturę.

 

Ampułki do twarzy z kolagenem COLLAGEN CARRIER AMPUŁKA

Zalety profesjonalnych kosmetyków marki IBBG Beauty Brands

Niemiecka marka od ponad 20 lat produkuje profesjonalne kosmetyki o unikalnych właściwościach i możliwościach, oparte na naturalnych składnikach i substancjach biologicznie czynnych. Zalety ampułek kolagenowych do twarzy są oczywiste!

Wysokie stężenie kolagenu, zapewniające skuteczność terapii.

Innowacyjna formuła systemu transportowego zapewniająca płynne wnikanie kolagenu w głębokie warstwy skóry.
Ampułkowa forma przechowywania produktu zapewniająca stabilność biologicznie przyswajalnego kolagenu oraz wygodę stosowania jego koncentratu.

Ampułki do twarzy z kolagenem COLLAGEN CARRIER AMPUŁKA  alvi prague

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane

Ampułki do twarzy z peptydami CAVIAR REPRO AGE 10x2ml

Ampułki do twarzy z peptydami CAVIAR REPRO AGE 10x2ml

Ampułki do twarzy z peptydami to profesjonalne kosmetyki o rewolucyjnej formule reproage TM opracowa..

133 zł Bez podatku: 110 zł

Tagi: ampułki, twarzy, kolagenem, collagen, carrier, ampułka, 10x2ml, kosmetyki

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania