Lipolaser PL-650

W magazynie
  • 3 491 €

  • Ex Tax: 2 885 €


Lipolaser PL-650

Lipolaser PL-650 - to intensywna stymulacja naturalnego biochemicznego procesu w komórkach tłuszczowych (adipocytów proces rozszczepiania) do ciekłych składników z ich dalszą eliminacją z ciała przez wątrobę, nerki i układ limfatyczny. Jako bezpieczny akcelerator reakcji metabolicznych stosuje się promieniowanie o niskim natężeniu światła o czerwonej barwie o długości fali 650 nm. Sfokusowane potoki energii szybko nasycają enzym - lipazę (steupsin), która rozpoczyna proces hydrolizy (spalania) tkanki tłuszczowej.

Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem czeskiej marki Alvi Prague w Polsce i oferuje do zakupienia niedrogi lipolaser PL-650 do profesjonalnej korekcji sylwetki, dynamicznego leczenia cellulitu i usunięcia nadmiaru złogów tłuszczu, w tym podwójnego podbródka. Po zakupie zapewniamy długoterminową gwarancję od producenta i wysokiej jakości serwis.

Cechy lipolasera PL-650

Postanawiając zamówić lipolaser PL-650, otrzymasz niezawodne i bezproblemowe urządzenie, które nie ma bolesnego i traumatycznego wpływu na skórę i tkankę. Innowacyjne lasery diodowe odnoszą się do optycznego typu laserów, które ze względu na rozfokusowane promieniowanie podczerwone może wnikać do ciała na głębokość 5-50 mm bez ryzyka niewygodnego ciepła, oparzenia, koagulacji płynów i tkanek.

Kompaktowe wymiary zimnej diody lipolasera ułatwiają wygodne przenoszenie i bezproblemowe umieszczenie urządzenia nawet w małych pomieszczeniach. Stylowa szaro-czarna obudowa doskonale pasuje do każdego wnętrza. Doskonała ergonomia i wizualizacja lipolasera dostarczane z panelem sterowania z kolorowym ekranem dotykowym umieszczonym pod kątem 45 stopni.

Inne zalety lipolasera PL-650

Korzystając z naszej wspaniałej oferty zakupu lipolasera PL-650 marki Alvi Prague, nie musisz kupować dodatkowego stabilizującego sprzętu elektrycznego, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Urządzenie jest w pełni dostosowane do zaakceptowanego w Polsce standardu sieci 220V / 50G i ma wielostopniowe zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i skokami napięcia. Podstawowy zestaw dostawy zawiera wszystkie niezbędne przewody i kable, pasy mocujące, przystawki laserowe - aplikatory oraz specjalną dwupoziomową półkę do ich uporządkowanego umieszczenia.

Zestaw składa się z 10 dużych i 4 małych elektrodów ze zintegrowanymi diodami laserowymi (1-5 sztuk), które zapewniają szerokie możliwości zabiegów na ciało i na dużą skalę:

  • pośladki i wewnętrzne uda;
  • kostki i kolana;
  • wewnętrzna powierzchnia ramion, łokci, tricepsa;
  • żołądek i talia;
  • ramiona i plecy;
  • szyja, policzki, podbródek.

Ze względu na różnorodność aplikacji i konfiguracji elektrodów o wysokiej jakości do lipolizy laserowej może wyeliminować tłuszcz na każdej problemowej powierzchni ciała, aby uzyskać zmniejszenie masy ciała, aby zmodelować pożądane kontury sylwetki, zwiotczenia skóry, przejawy cellulitu.

O zabiegu

Lipolaser PL-650 jest całkowicie bezpieczne, ma zaprogramowane protokoły operacyjne i tryb ręcznego ustawiania. Specyficzny czas sesji laserowej lipolizy zależy od złożoności i skali problemu estetycznego, ale zwykle nie przekracza 30-40 minut. Podczas nieinwazyjnego zabiegu pacjent nie odczuwa bólu i innych nieprzyjemnych doznań. Aby osiągnąć maksymalny długotrwały efekt, zaleca się 8-10 sesji z krótką przerwą 2-3 dni.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, dogodne opcje płatności, bezpłatne online szkolenie i szybką dostawę sprzętu kosmetycznego do dowolnego miasta w Polsce.

Dane techniczne

Ekran: kolorowy dotykowy.

Długość fali lasera: 650 nm (laser diodowy).

Dysze laserowe: 10 szt. duży, 4 szt. mały.

Obszary zastosowania: brzuch, biodra, pośladki, ciało, podudzie, plecy, podwójny podbródek.

Moc: 50 mW.

Napięcie: 100-240 V, maks. 20 A, 50-60 Hz.

 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane

Urządzenie do masażu próżniowego V-02

Urządzenie do masażu próżniowego V-02

Urządzenie do masażu próżniowego opiera się o dozowane zastosowanie ujemnego ciśnienia atmosferyczne..

787 € Ex Tax: 650 €

Urządzenie do drenażu limfatycznego PR-801

Urządzenie do drenażu limfatycznego PR-801

Regularny masaż i intensywna aktywność fizyczna to skuteczny sposób na przezwyciężenie problemów z c..

3 140 € Ex Tax: 2 595 €

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i fal radiowych PX-7000

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i fal radiowych PX-7000

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej i fal radiowych PX-7000 z opcjami RF-liftingu , kawitacji i te..

3 394 € Ex Tax: 2 805 €

Urządzenie do światłoterapii T-07

Urządzenie do światłoterapii T-07

Jednym ze skutecznych podejść fizjoterapeutycznych, które znalazły szerokie zastosowanie w nowoczesn..

508 € Ex Tax: 420 €

Tagi: lipolaser, pl-650, lasery, kosmetyczne

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky