Laser diodowy DL-5000 OptiPuls

Dostępny
 • 70 788,96 zł

 • Bez podatku: 57 552,00 zł

Cashback 0% -
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 500 eurLaser diodowy DL-5000 OptiPuls

Skuteczna, bezbolesna depilacja laserowa za pomocą DL-5000 OptiPuls

Aby zapewnić komfortową depilację, firma Alvi Prague opracowała innowacyjny laser diodowy DL-5000 OptiPuls. Ten sprzęt kosmetyczny pozwala szybko usunąć niechciane owłosienie z dowolnej części ciała. Innowacyjny laser diodowy pozwala na pracę z dowolnymi fototypami skóry. Decydując się na zakup sprzętu, będziesz mógł/a zaoferować swoim klientom skuteczne sesje depilacji laserowej.

Jak działa laser diodowy?

DL-5000 OptiPuls ma następujące parametry techniczne:

 • długość fali - 808 nm;
 • rozmiar plamki - 15x15 mm;
 • częstotliwość impulsów: od 1 do 10 Hz;
 • system chłodzenia: woda, powietrze, półprzewodnik (element Peltiera).

Emiter laserowy urządzenia do epilacji jest zaprojektowany na 10 milionów impulsów, żywotność gwarancyjna - 5 milionów impulsów.

 DL-5000 OptiPuls generuje impulsy świetlne, które wpływają na strukturę włosa i mieszki włosowe. W wyniku narażenia mieszki włosowe ulegają zniszczeniu, co prowadzi do wypadania włosów.

Sprzęt pozwala dostosować intensywność ekspozycji w zależności od rodzaju skóry i struktury włosów. Indywidualne ustawienia lasera diodowego zapewniają wysoką skuteczność depilacji laserowej.

Decydując się na zakup lasera diodowego DL-5000 OptiPuls otrzymasz stały napływ klientów i będziesz mógł/a zagwarantować swoim klientom szybkie osiągnięcie pożądanego rezultatu.

Zalety lasera diodowego DL 5000 OptiPuls?

Kompaktowy i łatwy w użyciu laser diodowy do depilacji charakteryzuje się atrakcyjnym i stylowym wyglądem. Sprzęt kosmetologiczny klasy premium, który harmonijnie wpasowuje się we wnętrza ekskluzywnych gabinetów. Warto również zwrócić uwagę na następujące cechy lasera diodowego:

 • Przemyślany sprzęt: DL 5000 OptiPuls zawiera wszystkie niezbędne elementy i części, nie trzeba nic kupować, aby zacząć, wystarczy zainstalować laser diodowy, podłączyć i skonfigurować sprzęt zgodnie z instrukcją;
 • Wygodne i intuicyjne sterowanie: laser diodowy zapewnia łatwość ustawień i pozwala na zmianę intensywności ekspozycji podczas zabiegu ;
 • Przemyślana ergonomiczna konstrukcja głowicy, która zapewnia kosmetologowi wysoki komfort podczas zabiegu depilacji dowolnej części ciała;
 • Łatwość konserwacji lasera diodowego;
 • Wysokiej jakości trwałe materiały ;
 • Innowacyjny system chłodzenia zapewniający bezpieczeństwo zabiegu depilacji laserowej.

Decydując się na zakup lasera diodowego do depilacji, otrzymujesz niezawodny i trwały sprzęt z oficjalną gwarancją producenta.

Jakich korzyści można oczekiwać kupując DL-5000 OptiPuls?

Cały sprzęt kosmetyczny Alvi Prague, w tym laser diodowy, jest opracowywany z uwzględnieniem potrzeb i życzeń kosmetologów. Decydując się na zakup DL-5000 OptiPuls będziesz mógł/a  znacznie poprawić jakość usług oraz zaoferować swoim klientom skuteczną i bezbolesną depilację.

Możesz również liczyć na następujące korzyści:

 • szybki zwrot kosztów z inwestycji lasera diodowego: według obliczeń naszych specjalistów sprzęt zwróci się w ciągu półtora miesiąca, jeśli przyjmujesz 8 klientów dziennie;
 • możliwość usuwania niechcianego owłosienia z dowolnej części twarzy i ciała, okolice bikini, nogi, pachy, twarz itd.;
 • stały napływ nowych klientów ze względu na zapotrzebowanie na zabiegi depilacji laserowej oraz wysoką skuteczność zabiegów;
 • możliwość wykonywania napraw i konserwacji lasera diodowego do depilacji w oficjalnych centrach serwisowych producenta.

Sesje depilacji laserem diodowym pozwolą Ci zaoferować swoim klientom usługi premium klasy. Będziesz mógł/a wyróżnić się na tle konkurencji i zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jakie są zalety depilacji laserowej nad innymi metodami usuwania owłosienia?

Dziś normą staje się gładkie i delikatne ciało bez niechcianych włosów. Nikt nie chce już używać maszynki do golenia, ani znosić bólu nakładania pasków woskowych. A jedną z najpopularniejszych metod depilacji twarzy i ciała jest depilacja laserowa. Urządzenie z diodą laserową pozwala na szybkie przeprowadzenie zabiegu na każdym typie skóry.

Zalety korzystania z lasera diodowego:

 • Bezbolesny zabieg. Zabieg laserem diodowym odbywa się w krótkich błyskach, dodatkowo sprzęt wyposażony jest w skuteczny system chłodzący skórę podczas zabiegu epilacji. Ta cecha lasera diodowego pozwala całkowicie wyeliminować ryzyko poparzenia.
 • Całkowite usuwanie włosów. Laser diodowy działa na całej długości włosa i całkowicie je niszczy.
 • Brak przerwania ciągłości skóry. Laser diodowy nie narusza integralności skóry, nie powoduje powstawania blizn i oparzeń.
 • Bezpieczeństwo zabiegu: brak ryzyka wrastania włosków, urazów skóry, podrażnień, swędzenia i innych negatywnych konsekwencji.

Należy pamiętać, że depilacja laserem diodowym odbywa się w kilku sesjach. Z reguły , w zależności od obszaru, wymagana jest seria 4-10 sesji zabiegowych. Na przykład możesz pozbyć się włosów pod pachami w 5-6 zabiegach, a na głęboką strefę bikini będziesz potrzebować do 10 sesji .

Pamiętaj też, że nie zawsze można usunąć siwe lub cienkie blond włosy za pomocą lasera diodowego. 

Jakie możliwości i bonusy otrzymują klienci Alvi Prague?

Współpraca z naszą firmą to nie tylko możliwość zakupu innowacyjnego sprzętu kosmetologicznego w cenach producenta, ale także kompleksowa obsługa klienta. Jedną z naszych misji jest dostarczanie wysokiej jakości zabiegów kosmetycznych. 

 1. Przetestuj urządzenie za darmo w naszym showroomie. Będziesz mógł/a zobaczyć, jak wygodny jest laser diodowy, wypróbować ustawienia, ocenić sterowanie.
 2. Zdobądź bezpłatne szkolenia zawodowe z certyfikatem. Jakość depilacji laserowej możesz zagwarantować tylko wtedy, gdy jesteś kosmetyczką znającą wszystkie zawiłości pracy na urządzeniu. Szkolenie pozwoli opanować wszystkie subtelności ustawień, nauczyć się dobierać parametry fali świetlnej, regulować intensywność ekspozycji w zależności od rodzaju skóry i struktury włosów.
 3. Otrzymuj wsparcie informacyjne podczas całej eksploatacji lasera diodowego.
 4. Doradztwo operacyjne. Wszystkie szczegóły możesz uzyskać od menedżerów.
 5. Bezpłatna, profesjonalna wycena każdego zabiegu depilacji laserem diodowym. Wyliczymy, ile powinna kosztować depilacja laserowa różnych obszarów twarzy i ciała, biorąc pod uwagę miejscowość, potrzeby klientów docelowych oraz specyfikę salonu lub gabinetu kosmetologicznego. Nasi specjaliści są dobrze zorientowani w marketingu i pomogą Ci szybko odzyskać swój laser diodowy.

Dodatkowo możesz dokupić wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne. Dzięki opracowanym przez naszych ekspertów narzędziom sesje depilacji laserowej staną się jeszcze bardziej efektywne. 

Możesz kupić urządzenie DL-5000 OptiPuls z dostawą do dowolnego województwa w Polsce. Skontaktuj się z managerami, odpowiemy na wszystkie pytania i uzgodnimy termin i sposób dostarczenia lasera diodowego do Twojego salonu lub gabinetu kosmetologicznego.

 

Typ lasera

laser diodowy

Średnia szybkość wytwarzania energii impulsu

20 J / 60 ms

Moc emitera laserowego

600 W

Czas trwania impulsu (krótki)

10-400 ms

Częstotliwość impulsów

1-10 Hz

Długość fali światła

808 nm

Gęstość energii

1-100 J/сm²

Tryb pracy

HRS, HRM

Rozmiar plamki świetlnej

15*15 mm

Żywotność eksploatacyjna emitera światła

10 mln. impulsów

Gwarancja

5 mln. impulsów

System chłodzenia

Powietrze, woda, półprzewodnik (element Peltiera)

Parametry urządzenia

Parametry zasilania

220-240 V / 50 Hz

Pobór mocy

1000 W

Klasa bezpieczeństwa lasera

4 klasa

Klasa ochrony

IP21

Waga (netto)

40 kg

Wymiary gabarytowe (wys. * szer. * gł.)

725*458*450 mm

Nazwa

Ilość

1.

Urządzenie DL-5000 OptiPuls

1 szt.

2.

Klucze do włączania/wyłączania urządzenia

2 szt.

3.

Kabel zasilający 220 V

1 szt.

4.

Pedał

1 szt.

5.

Rura spustowa wody

1 szt.

6.

Rurka z lejkiem do napełniania wody

1 szt.

7.

Głowica lasera diodowego

1 szt.

8.

Okulary ochronne dla specjalisty

1 szt.

9.

Okulary ochronne dla klienta

1 szt.

10.

Opakowanie wysyłkowe

1 szt.

11.

Instrukcja obsługi

1 szt.

12.

Klucz imbusowy do montażu uchwytu na głowicę

1 szt.

Materiały eksploatacyjne

13.

Filtry wodne do układu chłodzenia

1 zestaw

14.

Oringi do złączki głowicy

3 szt.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania