Lipolaser PL-650

Dostępny
  • 16 058 zł

  • Bez podatku: 13 271 zł* Test Drive możliwy tylko w Czechach

Lipolaser PL-650

Lipolaser PL-650 - to intensywna stymulacja naturalnego biochemicznego procesu w komórkach tłuszczowych (adipocytów proces rozszczepiania) do ciekłych składników z ich dalszą eliminacją z ciała przez wątrobę, nerki i układ limfatyczny. Jako bezpieczny akcelerator reakcji metabolicznych stosuje się promieniowanie o niskim natężeniu światła o czerwonej barwie o długości fali 650 nm. Sfokusowane potoki energii szybko nasycają enzym - lipazę (steupsin), która rozpoczyna proces hydrolizy (spalania) tkanki tłuszczowej.

Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem czeskiej marki Alvi Prague w Polsce i oferuje do zakupienia niedrogi lipolaser PL-650 do profesjonalnej korekcji sylwetki, dynamicznego leczenia cellulitu i usunięcia nadmiaru złogów tłuszczu, w tym podwójnego podbródka. Po zakupie zapewniamy długoterminową gwarancję od producenta i wysokiej jakości serwis.

lipolaser PL-650

Cechy lipolasera PL-650

Postanawiając zamówić lipolaser PL-650, otrzymasz niezawodne i bezproblemowe urządzenie, które nie ma bolesnego i traumatycznego wpływu na skórę i tkankę. Innowacyjne lasery diodowe odnoszą się do optycznego typu laserów, które ze względu na rozfokusowane promieniowanie podczerwone może wnikać do ciała na głębokość 5-50 mm bez ryzyka niewygodnego ciepła, oparzenia, koagulacji płynów i tkanek.

Kompaktowe wymiary zimnej diody lipolasera ułatwiają wygodne przenoszenie i bezproblemowe umieszczenie urządzenia nawet w małych pomieszczeniach. Stylowa szaro-czarna obudowa doskonale pasuje do każdego wnętrza. Doskonała ergonomia i wizualizacja lipolasera dostarczane z panelem sterowania z kolorowym ekranem dotykowym umieszczonym pod kątem 45 stopni.

Kup Lipolaser PL-650 w sklepie internetowym Alvi Praga - Cena od producenta - Dostawa w Polsce

Inne zalety lipolasera PL-650

Korzystając z naszej wspaniałej oferty zakupu lipolasera PL-650 marki Alvi Prague, nie musisz kupować dodatkowego stabilizującego sprzętu elektrycznego, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Urządzenie jest w pełni dostosowane do zaakceptowanego w Polsce standardu sieci 220V / 50G i ma wielostopniowe zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i skokami napięcia. Podstawowy zestaw dostawy zawiera wszystkie niezbędne przewody i kable, pasy mocujące, przystawki laserowe - aplikatory oraz specjalną dwupoziomową półkę do ich uporządkowanego umieszczenia.

Zestaw składa się z 10 dużych i 4 małych elektrodów ze zintegrowanymi diodami laserowymi (1-5 sztuk), które zapewniają szerokie możliwości zabiegów na ciało i na dużą skalę:

  • pośladki i wewnętrzne uda;
  • kostki i kolana;
  • wewnętrzna powierzchnia ramion, łokci, tricepsa;
  • żołądek i talia;
  • ramiona i plecy;
  • szyja, policzki, podbródek.

Ze względu na różnorodność aplikacji i konfiguracji elektrodów o wysokiej jakości do lipolizy laserowej może wyeliminować tłuszcz na każdej problemowej powierzchni ciała, aby uzyskać zmniejszenie masy ciała, aby zmodelować pożądane kontury sylwetki, zwiotczenia skóry, przejawy cellulitu.

lipolaser pl-650 urządzenia modelowania sylwetki

O zabiegu

Lipolaser PL-650 jest całkowicie bezpieczne, ma zaprogramowane protokoły operacyjne i tryb ręcznego ustawiania. Specyficzny czas sesji laserowej lipolizy zależy od złożoności i skali problemu estetycznego, ale zwykle nie przekracza 30-40 minut. Podczas nieinwazyjnego zabiegu pacjent nie odczuwa bólu i innych nieprzyjemnych doznań. Aby osiągnąć maksymalny długotrwały efekt, zaleca się 8-10 sesji z krótką przerwą 2-3 dni.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, dogodne opcje płatności, bezpłatne online szkolenie i szybką dostawę sprzętu kosmetycznego do dowolnego miasta w Polsce.

lipolaser pl-650 lasery kosmetyczne

Typ lasera

diodowy 

Długość fali 

635–650 nm

Częstotliwość 

оd 71 Hz do 100Hz

Energia świetlna na diodę

50 mWatów

Liczba trybów

Trzy tryby: A, B, C.

Ilość diod:

10 końcówek po 9 diod każda; 4 końcówki po 3 diody każda;

(10x9+4x3=102)

Parametry

Parametry zasilania 

220-240 V / 50Hz

Pobór energii

45 W lub mniej w zależności od wybranej intensywności pracy.

Klasa bezpieczeństwa lasera 

klasa 3a

Klasa ochrony

IP31

Rozmiar (szer. * głęb. * wys.) 

455*362*200 mm

Rozmiar w opakowaniu 

600*530*366 mm

Waga  (netto)

6,45 kg

Waga (brutto)

20 kg

1.

Urządzenie PL-650

1 szt.

2.

Kabel zasilający

1 szt.

3.

Aplikatory dużych rozmiarów (każdy zawiera 9 diod)

10 szt.

4.

Aplikatory małych rozmiarów (każdy zawiera 9 diod)

4 szt.

5.

Pasy

6 szt. małe, 4 szt. średnie, 2 szt. duże

6.

Pólka akrylowa

1 szt.

7.

Instrukcja obsługi

1 szt.

8.

Opakowanie

1 szt.

Materiały eksploatacyjne 

9.

Bezpieczniki

2 szt.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane

Urządzenie do światłoterapii T-07

Urządzenie do światłoterapii T-07

Jednym ze skutecznych podejść fizjoterapeutycznych, które znalazły szerokie zastosowanie w no..

2 338 zł Bez podatku: 1 932 zł

Tagi: lipolaser, pl-650, lasery, kosmetyczne

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania