Urządzenie do sonoforezy T-11

W magazynie
  • 575 €

  • Ex Tax: 475 €


Urządzenie do sonoforezy T-11

Jakościowa terapia ultradźwiękowa z użyciem profesjonalnego kosmetycznego sprzętu pozwala osiągnąć skuteczny fizyczny, chemiczny, mechaniczny i termiczny wpływ na skórę twarzy, szyi i dekoltu w celu wydalenia lub skorygowania różnych kosmetycznych defektów.

Nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem czeskiej marki Alvi Prague w Polsce i oferuje korzystny zakup urządzenia do sonoforezy T-11 po niskiej cenie bezpośrednio od producenta.

Działanie na skórę urządzenia ultradźwiękowego

Jeżeli chcesz zamówić unikalne niedrogie urządzenie do sonoforezy z szeroką gamą funkcji, najlepszym wyborem będzie urządzenie T-11, które skutecznie rozwiązuje następujące problemy:

  • bezbolesna mezoterapia
  • mikro-masaż tkanek komórkowych (masaż ultradźwiękowy);
  • lifting (podciąganie skóry)

Zasada działania urządzenia do sonoforezy opiera się na produkowaniu przez specjalne głowice fal o wysokiej częstotliwości (1-3 MHz), które przenikają w głąb naskórka, skóry właściwej i podskórnego tłuszczu i, powodując mikro drgania komórek, znacznie zwiększają przepuszczalność błon komórkowych.

Skierowany ultradźwięk działa jako katalizator w produkcji elastyny i kolagenu, otwiera pory i stymuluje procesy biochemiczne, poprawia elastyczność tkanek i zmniejsza obrzęki, i aktywuje funkcję ochronne skóry, poprzez zmianę poziomu kwasowości Ph. Pozwala to na stworzenie idealnych warunków do głębokiego przenikania aktywnych produktów kosmetycznych i medycznych do wszystkich warstw skóry. W rezultacie zmarszczki są wygładzane, a skóra staje się bardziej zdrowa, świeża, elastyczna i sprężysta.

Inne zalety urządzenia do sonoforezy T-11

Decydując się na zakup urządzenia do sonoforezy otrzymujesz kompaktowe, ekonomiczne i niezawodne urządzenie spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania jakości europejskiej. Ten sprzęt kosmetyczny wyróżnia się małymi rozmiarami, małą wagą (2,2 kg) i małym zużyciem prądu (45 W). Urządzenie wyposażone jest w głowicę średnią i stożkową do dużych i lokalnych procedur dotyczących twarzy i ciała. Ergonomiczna konstrukcja, wysoki stopień ochrony elektrycznej i prostota ustawień robią urządzenie wygodnym, bezpiecznym i efektywnym w eksploatacji.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz dostać w naszej firmie bezpłatne online szkolenie, dotyczące pracy na aparacie do leczenia za pomocą ultradźwięku Alvi Prague z uzyskaniem certyfikatu.

O zabiegu na urządzeniu do sonoforezy T-11

Najbardziej popularny jest zabieg terapii ultradźwiękowej, która stymuluje procesy w komórkach i zapewnia bezbolesne wprowadzenie zasobów i preparatów witaminowych do głębokich warstw skóry. Przed rozpoczęciem sesji zabiegu wykonuje się oczyszczanie skóry od zanieczyszczenia i nakłada się preparat.

Wygodny zabieg kosmetyczny trwa od 15 do 30 minut, podczas których kosmetolog z pomocą ruchów kołowych lub spiralnych głowicy starannie i dokładnie masuje ultradźwiękiem twarz lub obszar ciała. Aby uzyskać maksymalny efekt, potrzebujesz 10-15 sesji, które można wykonywać codziennie lub kilka razy w tygodniu.

Korzystając z naszej oferty zakupu urządzenia do sonoforezy T-11, będziesz w stanie skutecznie radzić sobie z różnymi problemami estetycznymi i właściwie sporządzić kompleksowy program dla kosmetycznego odmładzania swoich klientów.

Dane techniczne

Napięcie: 220-240 V / 50 Hz, 100-120 V / 60 Hz

Częstotliwość: 1; 3 MHz.

Moc urządzenia: 45 W.

Sprzęt: średnia dysza (do zabiegów na twarz, szyję, dekolt), stożkowa (dla oczu, warg, nosa).

Wymiary obudowy: 30х20,5х6;

Wymiary pudełka: 35 x 29,5 x 24,5;

Waga netto: 2,2 kg;

Waga brutto: 3,3 kg;

 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane

Kombajn kosmetyczny E-4

Kombajn kosmetyczny E-4

Oferujemy wielofunkcyjne urządzenie E-4 Alvi Prague, które łączy w sobie atraumatyczn..

1 100 € Ex Tax: 1 100 €

Wielofunkcyjne urządzenie N-04

Wielofunkcyjne urządzenie N-04

Dla kompleksowego czyszczenia, regeneracji i odmładzania skóry nie ma konieczności zakupu kilku urzą..

1 367 € Ex Tax: 1 130 €

Urządzenie do bioliftingu (mikroprądy) T-15

Urządzenie do bioliftingu (mikroprądy) T-15

Profesjonalny sprzęt do terapii mikroprądowej to efektywna i niedroga metoda odmładzania skóry twarz..

599 € Ex Tax: 495 €

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego T-02

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego T-02

Innowacyjne ultradźwiękowe urządzenie do peelingu kawitacyjnego T-02 odnosi się do profesjonalnego s..

532 € Ex Tax: 440 €

Tagi: urządzenie, sonoforezy, t-11, urządzenia, jednofunkcyjny

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Náš kvalifikovaný odborník zodpoví všechny otázky