Laser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax

Dostępny
 • 94 552,56 zł

 • Bez podatku: 76 872,00 zł

Cashback 0% -

3 Opinii


Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 2400 zł
Kolor
 • Marka: Alvi Prague
 • Kod produktu: DL-6000 OptiPuls ProMaxLaser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax

Laser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax o mocy 1200W jest najnowszym przedstawicielem gamy laserów opracowanych przez firmę Alvi Prague. Skutecznie usuwa niechciane włosy niezależnie od rodzaju skóry. Wiązka lasera szybko i bezboleśnie usuwa włosy z każdej części ciała, od twarzy do delikatnej strefy bikini. Laser diodowy został zaprojektowany z myślą o wysokich wymaganiach europejskich kosmetologów, wyróżnia się on wyjątkową niezawodnością i wydajnością. Uniwersalność, wysoka jakość i niezawodność urządzenia DL-6000 OptiPuls ProMax sprawiają, że jest ono pożądanym uzupełnieniem nowo otwartego gabinetu, dobrze funkcjonującego salonu lub dużej kliniki.

Jak działa laser diodowy

Laserowe usuwanie włosów opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy: fotony wiązki laserowej są absorbowane przez melaninę mieszków włosowych w napromieniowanym obszarze. W tym przypadku uwalniana jest energia cieplna, która niszczy cebulkę włosa i zasilające ją naczynia krwionośne. W efekcie mieszek włosowy obumiera, włos wypada, a odrastanie nowych włosów jest wykluczone przez następne kilka lat, ponieważ uszkodzona jest nie tylko cebulka, ale także zasilające ją naczynia krwionośne.

Jak skuteczny jest zabieg laserowego usuwania owłosienia? Czy możliwe jest usunięcie wszystkich włosów podczas jednego zabiegu? Przez długi czas uważano, że efekt depilacji zależy od tego, jak ciemne włosy znajdują się na ciele klienta. Stopień zniszczenia włosów podczas zabiegu zależy bezpośrednio od zawartości melaniny.

Laser diodowy nowej generacji niszczy mieszki włosowe, niezależnie od ich koloru i odcienia. Innowacyjna głowica z szafirową końcówką zapewnia plamkę świetlną o wymiarach 15x30 mm ( poprzednie modele miały maksymalnie 15x15 mm), dzięki czemu umożliwia skuteczne usuwanie włosów nawet w trudno dostępnych miejscach. Wbudowany w głowicę element chłodzący Peltiera zapewnia bezpieczeństwo zabiegu, chroniąc skórę w tym obszarze przed oparzeniami termicznymi i zwiększając komfort zabiegu.

Jak działa laser diodowy DL-6000 ProPulse

Komu jest zalecana depilacja laserowa?

Depilacja laserem diodowym DL-6000 OptiPuls ProMax to najlepsze rozwiązanie dla osób, które borykają się z : 

 • Silnym wzrostem włosów;
 • grubym, szorstkim, kręconym włosem;
 • niemożnością usunięcia włosów innymi metodami;
 • wrastającymi włosami lub tendencją do wrastania włosów .

Oto ciekawy fakt: wrastające włoski prawie zawsze pozostają na ciele po nieprofesjonalnych próbach ich usunięcia, najczęściej przy pomocy golenia i woskowania. Jednak niektórzy ludzie są podatni na wrastanie włosków: jest to zwykle spowodowane połączeniem łamania się włosów i chorób skóry. W takim przypadku depilacja laserem diodowym staje się najlepszym sposobem na walkę z niechcianym owłosieniem ciała. Wykluczone jest pojawienie się wrastających włosków po depilacji laserowej, nawet jeśli istnieje wyraźna tendencja do wrastania włosków.

Komu jest zalecana depilacja laserowa DL-6000 ProPulse

Komu jest przeciwwskazana depilacja laserem diodowym?

Depilacja laserem diodowym jest całkowicie bezpieczna, jednak w niektórych przypadkach nie jest zalecana. Do przeciwwskazań do depilacji laserowej należą:

 • Obecność jakichkolwiek nowotworów, zarówno łagodnych jak i złośliwych;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • wiek poniżej 16 lat;
 • biała, cienka, bardzo wrażliwa skóra;
 • wysypki ropne;
 • niedawne oparzenia słoneczne lub termiczne;
 • ostre infekcje.

U osób o bardzo ciemnej skórze laser diodowy powinien być stosowany z ostrożnością. O tym, czy można poddać się zabiegowi usuwania włosów laserem diodowym, decyduje indywidualnie specjalista.

Komu jest przeciwwskazana depilacja laserem diodowym

Zapewnienie bezpieczeństwa depilacji laserowej

Laser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax generuje wiązkę laserową, która emituje światło i oddziałuje termicznie. Jest całkowicie bezpieczny dla skóry: energia cieplna wiązki laserowej jest całkowicie pochłaniana przez melaninę w mieszku włosowym, która w efekcie obumiera.

Dodatkowy dwustopniowy system ochrony przed przegrzaniem całkowicie eliminuje oparzenia fototermiczne i kontaktowe skóry podczas zabiegu depilacji. Absolutna większość klientów dobrze toleruje zabieg usuwania włosów laserem diodowym, bez bólu i dyskomfortu. W rzadkich przypadkach dużej wrażliwości skóry dopuszczalne jest zastosowanie znieczulenia miejscowego przed depilacją lub przeciwzapalnych sprayów, maści do uspokojenia skóry po zabiegu.

Należy pamiętać, że wiązka lasera może uszkodzić siatkówkę, dlatego w zestawie laser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax posiada dwie pary specjalnych okularów - dla klienta i kosmetologa/lekarza. Okulary te są również uważane za zużywalne, więc w razie potrzeby ( zużycia) zawsze można kupić pary zamienne.

Zapewnienie bezpieczeństwa depilacji laserowej

Komu warto kupić laser diodowy?

Laser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax został zaprojektowany z myślą o zaleceniach wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dermatologów i kosmetologów. Zakup urządzenia będzie uzasadniony w każdym przypadku, jak w gabinecie kosmetycznym z ciągłym przepływem klientów, tak i w nowym SPA, który dopiero będzie zdobywał serca klientów.

Laser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax jest zatwierdzony przez organizacje ochrony zdrowia Unii Europejskiej, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Jest dopuszczony do stosowania w publicznych i prywatnych klinikach, gabinetach/salonach kosmetycznych oraz spa. Zakup lasera diodowego DL-6000 OptiPuls ProMax oznacza wyposażenie salonu w niezawodne i bezpieczne urządzenie, które z pewnością docenią klienci obu płci.

Komu warto kupić laser diodowy

Dlaczego warto wybrać laser od firmy Alvi Prague?

Laser diodowy DL-6000 OptiPuls ProMax dostarczamy bezpośrednio od producenta. Urządzenie dociera do klienta wyposażone w kompletny zestaw akcesoriów i gotowe do użycia od razu po otwarciu opakowania. Do lasera diodowego dołączona jest szczegółowa elektroniczna i papierowa instrukcja obsługi. Ale to nie wszystko! Producent gwarantuje każdemu klientowi "dożywotnie" wsparcie dla zakupionego sprzętu kosmetycznego.

Dlaczego warto wybrać laser od firmy Alvi Prague

Dane techniczne i cechy użytkowe

Decydując się na zakup u nas lasera diodowego DL-6000 OptiPuls ProMax, otrzymasz:

 • Gwarantowane 10 milionów impulsów bez zmiany emitera;
 • moc 1200 W (dwa razy więcej niż u poprzedników i konkurentów)
 • czas trwania impulsu od 10 ms do 400 ms;
 • dwukrotnie większa plamka świetlna o wymiarach 15x30 mm;
 • możliwość usunięcia włosów o dowolnym kolorze;
 • bezbolesny i bezpieczny zabieg;
 • długotrwałe efekty depilacji;
 • zaufanie i wdzięczność klientów.

Głowica wykonana jest z monolitycznej końcówki szafirowej, która zapewnia wytrzymałość i równomierny rozkład światła. Waga głowicy została zmniejszona, dzięki czemu jest ona jeszcze łatwiejsza w użyciu. Impulsy są generowane zgodnie z ustawionym programem. Kosmetyczka musi jedynie przesuwać końcówkę lasera diodowego od cebulki do cebulki, systematycznie usuwając niechciane owłosienie na skórze. Zabieg trwa nie dłużej niż 45 minut. Ergonomiczna głowica sprawia, że bez problemu można obsłużyć nawet duży napływ klientów, bez konieczności robienia przerw w pracy. 

System chłodzenia DoubleChill monitoruje temperaturę strefy aktywnej lasera diodowego. Zestaw czujników kontroluje stopień nagrzania elementów kontaktowych głowicy, natomiast procesor reguluje pracę półprzewodnikowych elementów chłodzących "Peltiera". Dodatkową ochronę zapewnia ciekły czynnik chłodniczy, który krąży w mikroukładzie głowicy.

Laser diodowy wyposażony jest w duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który pokazuje obraz równie dobrze w świetle słonecznym, jak i elektrycznym. Interfejs urządzenia jest również zrozumiały dla początkującej kosmetyczki, jak i dla pewnego siebie profesjonalisty.

Dane techniczne i cechy użytkowe

Kupić laser DL-6000 OptiPuls ProMax w Polsce

Urządzenie należy do kategorii drogiego sprzętu profesjonalnego, choć przy stałym przepływie klientów zwraca się dość szybko. Przed zakupem można przetestować urządzenie na sobie, umawiając się na pokaz sprzętu w naszej siedzibie w Pradze. Po zakupie zapewniamy szkolenie online wraz z wystawieniem certyfikatu. Serwis i wsparcie techniczne są zawsze gotowe do pomocy w przypadku awarii i usterek.

Sprzęt można odebrać w naszej siedzibie w Pradze lub zorganizować dostawę na terenie Polski.

Kupić laser DL-6000 ProPulse w Polsce

Typ lasera

laser diodowy

Średnia szybkość wytwarzania energii impulsowej

20 J za 60 ms

Moc emitera laserowego

1200 W

Czas trwania impulsu (krótki)

10-400 ms

Częstotliwość impulsów

1-10 Hz

Długość fali

808 nm

Gęstość energii

1-100 J/сm²

Tryby pracy

HRS, HRM

Rozmiar plamki świetlnej

12*27 mm

Żywotność emitera światła 

10 milionów impulsów

Gwarancja

12 miesięcy lub 10 milionów impulsów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)

Układ chłodzenia

Powietrze, woda, półprzewodnik (element Peltiera)

Parametry urządzenia

Parametry zasilania

220-240 V / 50 Hz

Pobór mocy

1400 W

Klasa ochrony

IP20

Waga (netto)

40 kg

Wymiary gabarytowe ( wys*szer*dł)

725*458*450 mm

Nazwa

Ilość

1.

Laser DL-6000 OptiPuls ProMax

1 szt.

2.

Klucze do włączania/wyłączania urządzenia

2 szt.

3.

Kabel zasilający 220 V

1 szt.

4.

Pedał

1 szt.

5.

Rurka spustowa wody

1 szt.

6.

Rurka z lejkiem do napełniania wody

1 szt.

7.

Głowica

1 szt.

8.

Okulary ochronne dla specjalisty

1 szt.

9.

Okulary ochronne dla klienta

1 szt.

10.

Opakowanie

1 szt.

11.

Instrukcja obsługi

1 szt.

12.

Klucz imbusowy do montażu uchwytu na głowicę

1 szt.

Materiały eksploatacyjne

13.

Filtry wodne do układu chłodzenia

1 zestaw

14.

O-ringi do złącza głowicy

3 szt.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Tagi: laser, diodowy, dl-6000 propulse, lasery, diodowe

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania