Ampułki antystresowe do normalizacji skóry Ampułka uspokajająca Calming 10x2ml

Dostępny
 • 133 zł

 • Bez podatku: 110 zł
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 500 eur* Test Drive możliwy tylko w Czechach

Ampułki antystresowe do normalizacji skóry Ampułka uspokajająca Calming 10x2ml

Ampułki antystresowe do normalizacji skóry: skuteczny środek na każdy rodzaj cery

Nasza skóra jest codziennie poddawana stresowi: z powodu zimna lub ciepła, ekspozycji na światło słoneczne, złego odżywiania, zanieczyszczonego powietrza itp. Oferujemy zakup ampułek antystresowych do normalizacji skóry w Polsce. Substancja ta zapewnia aktywną regenerację komórek i pozwala szybko poprawić stan skóry.

Jaki efekt mają profesjonalne ampułki?

Ampułki zawierają środki, które działają antystresowo i normalizują procesy metaboliczne. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi uzyskuje się następujące efekty:

 • eliminacja nadmiernej suchości i łuszczenia się;
 • normalizacja czynności gruczołów łojowych;
 • intensywne nawilżanie;
 • poprawa cery;
 • działanie przeciwstarzeniowe.

Zastosowanie ampułek antystresowych do normalizacji skóry pozwala na szybkie osiągnięcie poprawy stanu skóry oraz zwiększa efekt zabiegów aparaturowych.

Co zawierają ampułki antystresowe do normalizacji skóry?

Preparat został opracowany przez niemiecką firmę IBBG Beauty Brands, nad stworzeniem aktywnej formuły pracowali najlepsi naukowcy firmy. W skład ampułek antystresowych do normalizacji skóry wchodzą ekstrakty roślinne:

 • sosna szwajcarska;
 • kaktus;
 • figi;
 • glony.

Ampułki antystresowe do normalizacji skóry zawierają również pantenol, który działa kojąco i nawilżająco.

Jak używać ampułek antystresowych do normalizacji skóry?

Ampułki antystresowe do normalizacji skóry można kupić jako zabieg pozabiegowy lub jako samodzielny produkt odmładzający i poprawiający stan skóry.

Ampułki antystresowe mogą być stosowane do normalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu. W celu poprawy wchłaniania preparatu zaleca się aplikację produktu po peelingu lub mikrodermabrazji. Zabiegi te zwiększają przepuszczalność błon skóry, co pozwala na szybsze wchłanianie zawartych w preparacie składników aktywnych.

Korzyści ampułek antystresowych do normalizacji skóry

Preparaty w ampułkach antystresowych do normalizacji skóry są odpowiednie do każdego rodzaju cery. Składniki aktywne dobrze się wchłaniają i „działają od wewnątrz”, zapewniając odmłodzenie i poprawę kondycji skóry. Korzyści z preparatu obejmują:

 • wygodna forma wydania, zapewniająca pełne zachowanie właściwości podczas transportu i przechowywania;
 • zrównoważony skład, opracowany na podstawie naukowej;
 • skuteczność udowodniona klinicznie.

Decydując się na zakup ampułek antystresowych do normalizacji skóry, będziecie mogli zaoferować swoim klientom skuteczne zabiegi odmładzające i poprawiające kondycję twarzy, szyi i dekoltu. 

Dlaczego zakup ampułek antystresowych do normalizacji skóry w Alvi Prague jest oplacalny?

Alvi Prague jest producentem aparatury i kosmetyków zabiegowych. Doskonale znamy się na produktach kosmetycznych i polecamy naszym klientom tylko skuteczne i sprawdzone produkty. Decydując się na zakup ampułek antystresowych do normalizacji skóry w naszej firmie, otrzymujesz produkty w korzystnej cenie. Klienci firmy mogą również liczyć na pomoc doradczą. Pomożemy Ci wybrać kosmetyki uwzględniając specyfikę Twojego salonu oraz opowiemy o zasadach stosowania.

Możesz kupić ampułki antystresowe do normalizacji skóry z dostawą do dowolnego miasta w Polsce. Złóż zamówienie online, konsultanci skontaktują się z Tobą, szczegółowo opowiedzą o profesjonalnych ampułkach i sposobach dostawy towaru.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Zamów bezpłatną konsultację

Nasz wykwalifikowany specjalista odpowie na wszystkie pytania