Witamy w sklepie sprzętu kosmetycznego

Menu

FIRMA ALVI PRAGUE

Czeski producent najwyższej jakości urządzenia kosmetycznego. W asortymencie firmy znajdują się zarówno urządzenia, które zawierają klasyczne techniki, jak i innowacyjne technologie.

FIRMA ALVI PRAGUE JEST LIDEREM SPRZEDAŻY SPRZĘTU KOSMETYCZNEGO

Każdego roku sprzedajemy ponad 10 000 urządzeń, które wykorzystują zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne techniki, spełniając potrzeby doświadczonych profesjonalistów.

FIRMA ALVI PRAGUE - JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001, certyfikat zgodności CE. Każdy klient Alvi Prague może osobiście zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi rodzajami obowiązkowej certyfikacji, wnioskami i warunkami technicznymi.

WSZYSTKIE PRODUKTY ALVI PRAGUE SĄ WŁASNE ZAPROJEKTOWANE

W ciągu dziesięcioletniej historii programiści firmy stworzyli ponad siedemdziesiąt unikalnych modeli urządzeń, które w pełni spełniają wysokie wymagania tego segmentu. Nie zatrzymując się na osiąganych wynikach, asortyment produktów Alvi Prague stale się poszerza i zachwyca klientów nowymi produktami. Urządzenia kosmetyczne Alvi Prague są znane ze swojej niezawodności, niepowtarzalnego wzornictwa i łatwości obsługi.

NASZE APARATY TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Okres zwrotu kosztów dla urządzeń Alvi Prague wynosi 1-5 miesięcy. Specjaliści z działu sprzedaży firmy Alvi Prague przeprowadzają kalkulację kosztów zabiegów na dowolnym aparacie. Zapewniamy również wsparcie informacyjne dla każdego klienta przez cały okres eksploatacji.

SPRZĘT ALVI PRAGUE JEST OBSŁUGIWANY PRZEZ LEKARZY I KOSMETOLOGÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Produkty Alvi Prague są poszukiwane nie tylko w Europie. Nasze urządzenia są coraz częściej wybierane przez specjalistów w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Izraelu i innych krajach świata.

CENTRUM SZKOLENIOWY ALVI PRAGUE

Przy zakupie dowolnego urządzenia Alvi Prague każdy klient otrzymuje dyplom ukończonego szkolenia teoretycznego i praktycznego. Online szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów i mają na celu zdobycie umiejętności pracy klienta, niezależnie od złożoności metodologii czy jego podstawowej wiedzy.

Info icon alvi prague company
Wprowadź co najmniej 3 symbole do wyszukiwania

Info icon alvi prague company
Wprowadź maksymalnie 64 symbole do wyszukiwania

X