Witamy w sklepie sprzętu kosmetologicznego

Menu

Historia firmy

Alvi Prague jest producentem urządzeń kosmetycznych, który z powodzeniem rozwija się na rynku europejskim od ponad 10 lat. Nasza oferta obejmuje urządzenia o szerokim zakresie cenowym, od podstawowych technik po innowacyjne rozwiązania. ALVI PRAGUE to marka kojarzona z wysoką jakością pracy i profesjonalizmem usług w branży kosmetycznej.

Czeska firma Alvi Prague oferuje sprzęt kosmetologiczny, wyposażenie salonów kosmetycznych, ośrodków SPA, sal kosmetycznych. Nasze przedstawicielstwa znajdują się w Pradze, na Ukrainie, w Rydze, Moskwie, Biełgorodzie, na Krymie.

Produkowany sprzęt kosmetyczny obejmuje pełen zakres bieżących zabiegów do pielęgnacji skóry i ciała: AQUA JET-peeling, lifting strumieniowy, RF lifting, i lifting twarzy, mezoterapii bezigłowej, piling diamentowy twarzy i ciała, terapia mikroprądowa, ultradźwiękowy piling, i tp. W naszym asortymencie stale pojawiają się nowości z zakresu kosmetologii.

Specjaliści z naszej firmy pomogą Państwu wybrać wysokiej jakości sprzęt kosmetologiczny w oparciu o Pańskie życzenia i konkretne szczegóły pracy. Szkolimy dla pracy na urządzeniach, wydajemy certyfikat na koniec, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zwracając się do nas, mają Państwo europejską jakość pomnożoną przez umiejętności naszych pracowników.

Info icon alvi prague company
Wprowadź co najmniej 3 symbole do wyszukiwania

Info icon alvi prague company
Wprowadź maksymalnie 64 symbole do wyszukiwania

X